×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
3. jūnijs, 2013
Drukāt

Atbilde lasītājam: Cūcību pašvaldība ietekmēt nevar

Foto - LETAFoto - LETA

“Latvijas Avīzes” redakcijā saņēmām Vakarbuļlu iedzīvotājas Antras Šīrones sašutuma pilno vēstuli:

 

“Vakarbuļļos ar 36. autobusu sabrauc milzum daudz ļaužu no Rīgas mikrorajoniem, iet pāri privātām zemēm, kas atrodas piejūras dabas parkā un tādēļ nav nožogojamas, un piecūko šo teritoriju. Met zemē visādus mēslus, un diemžēl atpūtnieku rīcībā nav pat tualetes. Tā, lūk, Rīgas dome saimnieko mūsu pusē. Jāpiebilst, ka 36. autobusa galapunktā autobusi nez kādēļ arī stāvot neizslēdz motorus un caur izpūtējiem nežēlīgi piesārņo gaisu.”

Minēto situāciju lūdzām komentēt Rīgas domes atbildīgām amatpersonām.

Uģis Vidauskis, RD Satiksmes un transporta lietu komitejas vadītāja preses sekretārs: “To, ka cilvēki ir cūcīgi un nepārvietojas pa tam paredzētām vietām – ietvēm, pašvaldība ietekmēt var minimāli.

Tas ir elementārs kultūras jautājums, kam ar pašvaldības saimniekošanu maz sakara. Arī izvietot tualetes privātās teritorijās pašvaldība nav tiesīga. Savukārt liegumus dažādos dabas parkos un pašu šo parku robežas nosaka valsts. Tādēļ pārmetumi jāvirza šajā virzienā.

Uzņēmums “Rīgas satiksme” (“RS”) apsolīja pārmetumus par neizslēgtajiem autobusu motoriem pārbaudīt un vēlreiz šoferiem atgādināt, ka dzinēji laikus jāizslēdz. Ja tiek pamanīti pārkāpumi, iedzīvotājiem lūgums zvanīt pa “RS” bezmaksas informatīvo tālruni 80001919 un ziņot, nosaucot autobusa numuru.”

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +16.6
Alūksne +14
Daugavpils +14.0
Saldus +14.7
Liepāja +14.0
Jelgava +15.1
Ventspils +14.8
Limbaži +15
Madona +14.6
Rēzekne +12.2
Draugiem Facebook Twitter Google+