×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
7. februāris, 2012
Drukāt

ATBILDES uz jautājumiem urologam

kranins

Uz jautājumiem atbild Ivars Geldners, P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas urologs.

 

Šobrīd speciālistam jautājumus uzdot nevar.

Man 30. janvārī bija smagas fimozes operācija, priekšādiņa bija daļēji pieaugusi pie galviņas,noņēma priekšādiņu vispār, visa operācija noritēja labi. Bet pēc dažādm dienām no rīta pamanīju, ka vietā, kur dalās galviņa ar ādiņu un ir šuves, uz galviņas ir dzeltenas krāsas mitra krevele. Vai tas ir normāli vai tomēr tā ir kāda infekcija, strutas? Lietoju pretbrūču krēmu, kuru lielā daudzumā uzsmērēju uz marlītes un akurāti uzlieku uz galviņas. Ļoti sarežģīti ir braukt pie ķirurga, tas ir dārgi. Varbūt jūs varētu ieteikt kādu labu ziedi, krēmu, kas likvidētu to dzelteno kreveli, strutas?

Tā ir normāla pēcoperācijas aina – āda šobrīd ir “jēla” un sadzīšana ir laika jautājums. Turpiniet smērēt pretbrūču krēmu, ko lietojāt, mazgājieties trīs reizes dienā ar ūdeni un ziepēm, un nedēļu divu laikā visam vajadzētu būt kārtībā.

 

Man ir 16 gadi un moka jautājums: man uz dzimumlocekļa galviņas pašā apakšā visā tā apkārtmērā, kad ir erekcija, paliek tumši zils. Sāpes nejūtu.T as ir normāli? Vai man vajadzētu vērsties pie ārstiem?

Ja tas nerada sāpes un nerada nekādas citas sūdzības, tā var būt norma. Dažkārt tas var norādīt uz kādu patoloģiju, parasti tad ir vēl kādas sūdzības. Ja šis jautājums uztrauc, ieteiktu tomēr aiziet līdz ārstam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+