×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
1. decembris, 2014
Drukāt

“Latvijas Avīze” sāk publicēt Ingas Puriņas romānu “Sirds valoda”

Purina

Kaut gan “Lata romāna” sērijā ik gadu iznāk 12 grāmatas, nepavisam negadās bieži, ka viens autors gada laikā tiktu pārstāvēts divreiz. Taču debitantei Ingai Puriņai tas izdevies. Nupat vasaras beigās iznāca viņas romāns “Terluisa – paradīze diviem”, bet tagad sākam publicēt grāmatu “Sirds valoda”.

Abu romānu tematika ir ļoti atšķirīga. Pirmā centrā bija Terēza un Luiss, un abu neiespējamā mīlestība. Otrajā mīlestība ir pat ļoti iespējama, varētu teikt – neizbēgama, jo suns vienmēr mīl savu saimnieku. “Sirds valoda” veltīta tiem, kurus mēs pieradinām, – suņiem.

Kad pasaulē nāk divi brālīši – kucēni, vienu saimnieks uzreiz aiznes prom, pamet uz ielas, jo viņam tas šķiet nekam nederīgs vārgulis. Tomēr kucēnam paveicas – viņu atrod ielas zēns Džo, nosauc par Tobiasu, un abi kļūst par uzticamiem draugiem. Ideāla dzīve, pat neraugoties uz to, ka abiem palaikam trūkst pārtikas un dzīvei ir tikai pielāgots, pamests pagrabs.

Taču dzīve mainās, un tieši brīdī, kad, šķiet, varētu klāties pavisam labi, Tobiasam nākas no Džo šķirties. Vai suns atradīs vēl kādu, kam uzticēties? Vai viņš maz izdzīvos šajā skarbajā pasaulē?

Tā kā Inga Puriņa starp saviem mīļākajiem autoriem min Džeku Londonu, grūti nesaskatīt zināmas paralēles ar skarbo, bet sirsnīgo dienvidjūru romānu “Maikls, Džerija brālis”. Jo vairāk tādēļ, ka arī Tobiass romāna gaitā nokļūst uz kuģa. Bet, kā tas notiek un ar ko romāns beidzas, tas gan jālasa pašiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+