×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
15. septembris, 2015
Drukāt

Atbildīgos par Valsts būv­inspekcijas likvidēšanu sauks vārdā (11)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Saeimas Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisijas deputāti vakar atbalstīja Latvijas Reģionu apvienības pārstāvja Artusa Kaimiņa priekšlikumu gala ziņojumā norādīt konkrētu amatpersonu atbildību.

Septiņiem deputātiem balsojot par, gala ziņojumā tiks pausts, ka par Valsts būv­inspekcijas likvidēšanu un līdz ar to arī Zolitūdes traģēdiju politiska un morāla atbildība jāuzņemas bijušajam Ministru prezidentam, pašreizējam Eiropas Komisijas viceprezidentam Valdim Dombrovskim (“Vienotība”), bijušajiem ekonomikas ministriem, tagadējam “Vienotības” ģenerālsekretāram Artim Kamparam un Danielam Pavļutam, kā arī bijušajiem Ekonomikas ministrijas valsts sekretāriem, pašreizējam satiksmes ministram Anrijam Matīsam un Jurim Pūcem.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Vispirms varētu saukt vārdā tos,kuru dēļ valsts nonāca tādā finansu situācijā,ka taupības nolūkos nācās tās slēgt!

 2. Opozīcijas ATRIEBĪBA, ļoti sekli un primitīvi.
  Būvinspekcija taču katru rekonstrukciju un dzīvojamās mājas būvniecību nepārbaudīja.
  Dombrovskis VIENĪGAIS atkāpās, taču Ušakovs to nedarīja.

 3. Nesauks gan! Piespraudīs bļanduku pie krūts un iedos naudīgu amatu!

 4. Es teiktu tā – atbildība par masu slepkavību jāuzņemas … jo sekas rodas no cēloņiem nevis otrādi Tātad….?!Vismaz es gaidu šo noziedznieku saukšanu pie atbildības un uz mūžu zaudēt jebkādu amatu varas struktūrās. Bet…visas izmaksātās kompensācijas cietušiem un to ģimenēm, kas tika paņemtas no nodokļu maksātājiem, piedzīt no šiem bezatbildīgajiem un skaidri saskatāmiem korumpētiem neliešiem. Neba par velti tā vienkārši ņēma un nolikvidēja kontroles aparātu – bet… vienam otram naudiņa uzradās kā no gaisa, kaut vai tumbočkā. Tagad laiks uzsākt kriminālprocesu ar žvadzošiem roku dzelžiem un visu citu, ko pēc šīs pašas komandas pavēlēm pielietoja Anna no knābju ciema… Vai atkal tiks tikai pakratīts ar pirkstu? ja tā, tad ,lūdzu, visus cietumus līdz galam vaļā, jo… viena taisnība un viena atmaksa visiem vienāda!

 5. ka Rīgas Domei un tās būvvaldei, tajā skaitā N.Ušakovam, nekāda atbildība.
  Kaimiņš un Sudraba un Balodis domāja un izdomāja :). Patiešām suņubūdas līmenis.

  • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

   Nez kāpēc tā balss no aizskatuves nevar un nevar izdvest Rīgas ”saimnieka” vārdu?! Dombrovskis varēja 100x likvidēt būvuzraugu inspekciju, bet pilsētas galva tik un tā atbild par savā pakļautībā esošo institūciju darbu, bezdarbību un notikušo. Latviešiem ir tāds teiciens par lēkšanu akā, nevar būt, ka sudrabotais kaimiņu balodītis par to neko nav dzirdējis!

 6. Par darbiem un nedarbiem ir jāzin. It īpaši, ja tas VIP personu ziņā. Mahinācijas ar ģimenes celtniecības biznesa parādiem, kuru rezultātā tiek pārdota Hipoteku banka un lai vieglāk tur darboties – likvidē celtniecības uzraudzību. Tikai tie līķīši traucē paslaucīt to visu pagultē, bet mēģināja.
  Vel tikai atklātībai vajag to drosmīgo 7 deputātu vārdud, kuri balsoja par un tāpat , kuri pret un kuri atturējās ( kas tā tāda par pozīciju) .

  • Tas viss iespējams ir pareizi, bet jumti gāžās no precīzi zināmiem tehniskiem pārkāpumiem. Kādi tie ir bijuši, kurš vadījis konkretos būvdarbus? Tas ir tas jautājums un nevajag to politizēt. Vadošo funkciju pareiza sadale var tikai uzlabot vai pasliktināt vadību. Starp citu man personīgi ir stingras aizdomas, ka tas kaut kā saistīts ar Primakova apciemošanu Bērziņa kungu. Kā mēs zinam, Primakovs ir bijis liels meistars uz tādām lietām.

 7. Priekš tā jau nevajadzēja divus gadus pētīt un spriest. Par visu, kas notiek valstī ir atbildīgs premjērs un ministri. Būtu pajautājuši kādam zemniekam. Cita lieta, vai tāpēc sabruka jumts. Tas ne būt neseko no vadības funkciju sadalīšanas. Te mēs redzam centienus taisīt no tehniskām lietām politiku. Gribās jau iekost Dombrovskim no suņu būdas, bet to jādara bišķi gudrāk. Kaimiņš lasa punktus? Un vēl, kādā sakarībā LA paziņo nesagatavotu “izmeklēšanas” materiālu? Kurš tur noplūdina? Pats Kaimiņš?

  • Ļoti precīzi. Kaimiņduksis katru pirmdienu var izrieties no sirds, un tagad pat iekost.
   Balodis kā pāvs izrādīties šajā šovā.

Draugiem Facebook Twitter Google+