Latvijā
Rīga

Atbrauc paciemoties no Latgales un vairs nebrauc prom. Rīdziniece sauc talkā policiju 3

Foto – RPP

Rīgas pašvaldības policija 26.jūlijā neilgi pēc pulksten 20 devās uz izsaukumu Atgāzenē, kur starp radiniekiem bija izcēlies konflikts.

Mājas saimniece paskaidroja, ka pie viņas atbraukusi brāļa sieva ar diviem bērniem. Sieviete ciemojusies vairākas dienas, taču šo dienu laikā nepārtraukti slepus lietojusi alkoholu. Mājas saimniecei šāda rīcība nav patikusi, jo mājoklī uzturas arī viņas divi mazgadīgie bērni, kuriem uz iereibušo radinieci ir jānoskatās.

Emocijas sakāpnājās, kad izsaucēja aizgājusi uz veikalu un radinieces uzraudzībā atstājusi arī savus bērnus, tostarp vien gadu veco meitiņu. Atgriežoties mājoklī, konstatēts, ka brāļa sieva paspējusi piedzerties.

Izsaucēja, skaidroja, ka šādu viešņas uzvedību nevēloties paciest, tāpēc lūgusi brāļa sievu atgriezties mājās. Radiniece solījusi atgriezties Latgalē, taču tā arī nav aizbraukusi.

Jautājot, kāda situācija ir iereibušās radinieces dzīvesvietā, līdzpaņemtais bērns paskaidroja, ka tēvs mātei neļaujot lietot alkoholu, taču kopumā dzīves apstākļi esot labi un ikdienā nekādu sūdzību neesot. Abiem bērniem atgādināts, kā rīkoties, ja rodas nepieciešamība pēc palīdzības.

Pati vaininiece bija pārsteigta, ka situācijas atrisināšanai mājas saimniece nolēmusi iesaistīt policiju. Sieviete uzskatīja, ka, pieskatot bērnus, alkoholu var lietot mazās devās. Ar sievieti veiktas preventīva rakstura pārrunas.

Tikmēr izsaucēja sazinājās ar citiem radiniekiem, kas atbrauks pakaļ brāļa sievai un viņas bērniem, lai nogādātu atpakaļ Latgalē. Mājas saimniece novēlēja mierīgu dežūru un paskaidroja, ka policistu palīdzība vairs nav nepieciešama.

LA.lv
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Trampa draugi iznāk no skapja
2 stundas
LL
Lilija Limane
Latvijā
Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1918. gada 14. novembrī
9 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
1958. gada 14. novembrī. Pirmie PSRS mikroautobusi no Rīgas
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SD
Sandra Dieziņa

Laukos
Firma Liepājā, īpašnieki – Krievijā, uz kuģa – ukraiņi un krievi. Kā zvejnieki kļūst par shēmotāju ķīlniekiem
1 stunda
ĢZ
Ģirts Zvirbulis
Latvijā
Partijas “iepauzē” ar valdības veidošanu 1
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Kādi laikapstākļi gaidāmi 18.novembrī? Jaunākā sinoptiķu prognoze
1 stunda
LA
LA.lv
Ekonomika
Valstij pasniegti īpaši Latvijas simtgades ģerboņi
2 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Trampa draugi iznāk no skapja
2 stundas