Latvijā
Novados

Atbraucot glābējiem jumts jau bija iebrucis: ugunsgrēks paņem dzīvību 16

Ilustratīvs foto

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkā Cenu pagastā bojā gājis aptuveni 70 gadus vecs vīrietis, aģentūrai LETA pavēstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Glābēji vakar plkst.10.42 saņēmuši izsaukumu uz Ozolnieku novada Cenu pagastu, kur dega vienstāvu dzīvojamā māja. VUGD ierašanas brīdī jau bija iebrukušas jumta konstrukcijas.

Attiecīgajā ugunsgrēkā bojā gāja aptuveni 70 gadus vecs vīrietis.

Tāpat aizvadītajā diennaktī VUGD saņēmis izsaukumu uz Ventspils ielu Liepājā, kur no daudzdzīvokļu ēkas balkona nākuši dūmi. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka piestāvu mājas ceturtā stāva dzīvoklī ir spēcīgs piedūmojums virtuvē piedegušu ēdiena dēļ. No šī dzīvokļa izglābts 67 gadus vecs vīrietis, kurš nodots mediķiem.

Izsaukums aizvadītājā diennaktī saņemts arī uz Siguldas novada Siguldas pagastu, kur garāžā viena kvadrātmetra platībā deguši atkritumi. Pirms VUGD ierašanās kaimiņi no notikuma vietas izglābuši aptuveni 50 gadus vecu vīrieti, kurš nodots mediķiem.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 78 izsaukums – no tiem 40 bija saistīti ar ugunsgrēku, 24 bija glābšanas darbi un 13 maldinājumi.

LA.lv