Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
6. septembris, 2014
Drukāt

Atbrīvo automašīnā ieslēgtu zīdaini (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki atbrīvojuši automašīnā ieslēgtu trīs mēnešus vecu zīdaini, aģentūra BNS uzzināja VUGD.

Zīdainis automašīnā ticis ieslēgts pēc tam, kad viņa māte, kāpjot ārā no transportlīdzekļa, atstājusi tajā atslēgas. VUGD darbinieki, lai atbrīvotu zīdaini, automašīnai izsituši stiklu. Negadījums noticis Jūrmalā.

Tāpat VUGD palīdzējis atrast deviņus gadus vecu bērnu, kurš Rīgā, Juglas ielas apkaimē bija apmaldījies mežā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 39 izsaukumiem, no kuriem 16 bijuši saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 15 ar glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Varvari, ne glaabeeji

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+