×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
22. februāris, 2014
Drukāt

Atbrīvoto Timošenko pie slimnīcas sagaida ar ovācijām (1)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

(FILES) -- A file photo taken on February 2, 2011 shows Ukraine's former Prime Minister and leader of the opposition Yulia Tymoshenko posing in her residence in Kiev during an interview with AFP. Ukrainian opposition leader Yulia Tymoshenko's daughter Yevgenia hailed on April 30, 2013 the European Court of Human Rights' ruling that her mother's detention was unlawful as the "first victory" on the way to her release. "Today we are saying that this is the first victory, the first step to her full political rehabilitation and her immediate release," Yevgenia Tymoshenko told reporters in the Ukrainian capital Kiev. AFP PHOTO / SERGEI SUPINSKY

Ukrainas bijusī premjerministre Jūlija Timošenko parlamenta deputātu pavadībā izvesta no Harkovas slimnīcas.

Lai no ieslodzījuma atbrīvoto bijušo premjerministri, kuru pavadīja arī jaunievēlētais Augstākās Radas spīkers, varētu netraucēti izvest no slimnīcas, ceļu bija norobežojusi milicija.

Ļaudis, kas bija sapulcējušies pie slimnīcas, Timošenko parādīšanos sveica ar ovācijām.

Kā ziņots, Ukrainas parlaments sestdien pieņēma lēmumu par Timošenko tūlītēju atbrīvošanu.

Neilgi pēc izbraukšanas no slimnīcas Timošenko telefoniski sazinājās ar viņas dibinātās partijas “Batkivščina” (“Tēvzeme”) līderi Arsēniju Jaceņuku, kurš klātesošajiem žurnālistiem pavēstīja, ka bijusī premjerministre šobrīd atrodas ceļā uz Kijevas Neatkarības laukumu.

2011.gadā Timošenko tika notiesāta uz septiņiem gadiem cietumā par pilnvaru pārsniegšanu, slēdzot līgumus par dabasgāzes piegādi no Krievijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Varētu parādīt arī timošenko “necilo mājeli”.

Draugiem Facebook Twitter Google+