×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
23. decembris, 2014
Drukāt

Atceļ prasību pacientam vismaz reizi trīs gados apmeklēt ģimenes ārstu (5)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Valdība šodien atcēlusi 17. decembrī pieņemto normu noteikt minimālo ģimenes ārsta un pacienta tikšanās biežumu.

Iepriekš bija paredzēts, ka minimālais ģimenes ārsta un pacienta tikšanās biežums būs trīs gadi.

Minimālais tikšanās biežums paredzēja, ka par pacientiem, kuri nav apmeklējuši ģimenes ārstu vairāk nekā trīs gadus, ģimenes ārstam uz pusi tiek samazināta kapitācijas nauda par šiem pacientiem.

Kapitācijas naudas izmaksa tiktu atsākta tad, kad pacients atkal būtu vērsies pie ģimenes ārsta.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Droši vien daudziem cilvēkiem ir atsista velme apmeklēt ģimenes ārstu.Līdz ar to ģimenes ārstiem paliek vairāk iespēju kvalitatīvāk apkalpot korporatīvos pacientus.Tāds galu galā arī ir labējo(fašistisko) partiju mērķis veselības aprūpē.Tikai par to vajadzētu runāt atklātāk.Gan jau tauta sapratīs un piedos.

  2. Kāda jēga no manas un ārsta tikšanās, ja decembrī kādas ligas dēļ apmeklēju ģimenes ārstu, bet viņam ”jāstiepj gumija” – uz izmeklējumiem nevar nosūtījumu rakstīt līdz janvārim, jo VALSTS FINANSĒJUMS – kvotas un veselībai piešķirtais budžets ir iztērēts! Ja dakteris pārtērēsies, viņam pašam būs maciņš jāatver! Nosūtījumu rakstīt jau var, tik man pašai viss jāapmaksā pilnā apmērā. Šādā situācijā rodas jautājums – KĀPĒC JĀTĒRĒ NAUDA PRETSĀPJU LĪDZEKĻIEM ? K A M D Ē Ļ M A K S Ā T N O D O K Ļ U S ?

  3. Viens normāls lēmums.

  4. skaidrs maini jau arii gaida gimenes arsts teica ja nejieradīsšhoties līdz 1 janvarim man bus jamekle cits sanak kad man paliek esoshoais gimenes arsts vai ka

Draugiem Facebook Twitter Google+