Mobilā versija
+4.0°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
14. janvāris, 2016
Drukāt

Atceļ “puteņa biļetes” (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Cilvēki tramvaja pieturā pie Rīgas Centrāltirgus sniegputeņa laikā.

Ņemot vērā meteoroloģisko dienestu prognozes, piektdien, 15.janvārī, tā saucamās “puteņa biļetes” nebūs spēkā, tādēļ autovadītāji sabiedrisko transportu Rīgā nevarēs izmantot bez maksas, informēja Rīgas dome.

Lēmums par tā saucamo “puteņa biļešu” perioda pagarināšanu tiek pieņemts katru dienu atsevišķi ar Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojumu, ņemot vērā aktuālās laika prognozes.

Pēc uzņēmuma “Rīgas satiksme” aplēsēm, šīs nedēļas pirmajās trijās darba dienās, kad spēkā bija “puteņa biļetes,” tās izmantojuši aptuveni 37 500 pasažieru.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Un kurš aprēķinās Rīgai nodarītos zaudējumus par tiem daudzajiem tehnisko pasu braucējiem, kuri ar auto ziemā principā nebrauc, bet nu vienalga vizinās par brīvu ?

  2. Kad puteņa vēl nebija, tad jau bija puteņbiļetes…kad putenis nu jau ir, tad nebūs vairs puteņbiļetes !
    Vai tā RD tur ir pilnīgi ieputināta ?

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (45)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+