Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
14. janvāris, 2016
Drukāt

Atceļ “puteņa biļetes” (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Cilvēki tramvaja pieturā pie Rīgas Centrāltirgus sniegputeņa laikā.

Ņemot vērā meteoroloģisko dienestu prognozes, piektdien, 15.janvārī, tā saucamās “puteņa biļetes” nebūs spēkā, tādēļ autovadītāji sabiedrisko transportu Rīgā nevarēs izmantot bez maksas, informēja Rīgas dome.

Lēmums par tā saucamo “puteņa biļešu” perioda pagarināšanu tiek pieņemts katru dienu atsevišķi ar Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojumu, ņemot vērā aktuālās laika prognozes.

Pēc uzņēmuma “Rīgas satiksme” aplēsēm, šīs nedēļas pirmajās trijās darba dienās, kad spēkā bija “puteņa biļetes,” tās izmantojuši aptuveni 37 500 pasažieru.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Un kurš aprēķinās Rīgai nodarītos zaudējumus par tiem daudzajiem tehnisko pasu braucējiem, kuri ar auto ziemā principā nebrauc, bet nu vienalga vizinās par brīvu ?

  2. Kad puteņa vēl nebija, tad jau bija puteņbiļetes…kad putenis nu jau ir, tad nebūs vairs puteņbiļetes !
    Vai tā RD tur ir pilnīgi ieputināta ?

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (9)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+