×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
30. jūnijs, 2012
Drukāt

Atcelta Turcijas prezidenta vizīte Latvijā

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Dienu pirms paredzētā sākuma atcelta Turcijas prezidenta Abdulla Gila (attēlā ar sievu) un viņa kundzes Hairinisas Gilas trīs dienu vizīte Latvijā, aģentūrai LETA apstiprināja Latvijas Valsts prezidenta kancelejā.

Šodien, 30.jūnijā, no Turcijas vēstniecības Latvijā saņemta diplomātiskā nota, ar kuru darīts zināms, ka Turcijas prezidenta valsts vizīte Latvijā ir atcelta uz nenoteiktu laiku Gila slimības dēļ.

Kā ziņots, Turcijas prezidenta Abdulla Gila un viņa kundzes Hairinisas Gilas vizīte bija plānota no rītdienas līdz otrdienai. Turcijas prezidents bija plānojis Rīgā ierasties rīt vakarā, un oficiāli pasākumi bija viņam plānoti nākamajās vizītes dienās, tajā skaitā, otrdien bija paredzēta Gila vizīte Vidzemē, apmeklējot Cēsis.

Latvijas prezidenta preses dienests, iepriekš raksturojot gaidāmo Turcijas prezidenta vizīti Latvijā, informēja, ka Turcija ir būtisks Latvijas partneris NATO, tādēļ ir svarīgi veidot abpusēji uzticamas attiecības. Turcija ir potenciāli būtisks partneris Latvijai arī ekonomikas jomā, kā arī ir nozīmīga valsts savā reģionā. Turcijas prezidentu vizītē uz Latviju būtu pavadījusi vairāk nekā 200 cilvēku liela delegācija, kurā bez oficiālām amatpersonām būtu pārstāvēti arī uzņēmēji un žurnālisti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+