×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
9. augusts, 2012
Drukāt

“Atcerēties visu”

atcereties_72

Pēc daudziem, daudziem gadiem pasaule būs pārcietusi ķīmisko katastrofu un Dags Kveids strādās parastus darbiņus rūpnīcā.

 

Pārejot mājās, viņu gaida sieva, brīvajā laikā viņš tiekas ar draugiem, taču arvien biežāk par sevi atgādina sapņi, kas signalizē, ka kaut kas nav kārtībā. Tad Dags nonāk kompānijā “Rekall”, kas specializējusies atmiņas un fantāziju failu implantēšanā, un piekrīt kļūt par viņu klientu, taču pēc neveiksmīgas operācijas Dags kļūst par mērķi bruņotiem svešiniekiem, kā arī atklāj, ka viņš iemantojis apbrīnojamas spējas cīnīties un aizsargāt sevi. Bet, kad Dags metas bēgt, viņš vairs nesaprot – kur ir realitāte un kur – fantāzija…

Šī ir jau otrā reize, kad tiek ekranizēts Amerikā tik populārā zinātniskās fantastikas autora Filipa K. Dika īsstāsts, un pirmo reizi tas notika 1990. gadā, galveno lomu piešķirot vienam no Holivudas slavenākajiem muskuļkalniem Arnoldam Švarcenegeram. Kā atzinuši filmas veidotāji, viņi “sajuta, ka pienācis laiks radīt šī stāsta jaunu versiju”, un vadību savās rokās pārņēma Lens Vaizmens, kurš slavu iemantoja kā zinātniskās fantastikas filmu “Tumsas pasaule” režisors. Par šo projektu pirmās ziņas medijos parādījās 2009. gada vasarā, un jau drīz interesi par to izrādīja arī dzelzs Ārnijs, kurš apsvēra iespēju atkārtot pasen nospēlēto varoni, taču filmas beigu titros viņa vārds nav lasāms. 125 miljonus ASV dolāru sasniegušais budžets nav pārliecinājis kinokritiķus, kuri šo trilleri novērtējuši ar pavisam pieticīgiem vērtējumiem, izceļot vien iespaidīgās cīņas epizodes.

Režisors: Lens Vaizmens

Lomās: Kolins Farels, Keita Bekinseila, Džesika Bīla, Braiens Krenstons, Bokīms Vudbains, Bils Naijs, Džons Čo

No 10. augusta “Kino Citadele”

Uz galveno lomu kandidēja arī Maikls Fasbenders un Toms Hārdijs, bet uz sieviešu lomām kandidēja Keita Bosvorta un Diāne Krīgere, kā arī Eva Grīna, Rosario Dausone un Eva Mendesa.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+