Horoskopi un mistika
Horoskopi

Atceries, ka ne viss ir zelts, kas spīd! Horoskopi no 24. līdz 30. jūnijam0

Foto: Shutterstock

Auns

Nedēļas sākumā neļauj savu uzticēšanos izmantot nelietīgos nolūkos, neuzticies svešiniekiem. Viegli kļūt arī par intrigu upuri, neiesaisties aprunāšanā, nespried par to, ko patiesībā nezini. Radošākā diena – piektdiena, iespējamas atklāsmes.

Vērsis

Apšaubāmos darījumos naudu ieguldīt nav ieteicams, arī aizdot draugiem – labāk ne. Diēta, kas uzsākta nedēļas pirmajā pusē, nebūs veiksmīga, jo viegli ļauties kārdinājumiem. Nedēļas otrajā pusē domas pievērsīsies ģimenes, mājokļa jautājumiem.

Dvīņi

Nedēļas sākumā traucēs nepārliecinātība par sevi, neprasme novērtēt savas spējas. Ceturtdiena, piektdiena – veiksmīgas reklāmas cilvēkiem. Šīs dienas var atnest patīkamus pārsteigumus. Svētdienu pavadi svaigā gaisā, būsi daiļrunīgs.

Vēzis

Nedēļas sākums neveiksmīgs darīšanām ar ārzemēm. Ceturtdien, piektdien iespējamas sociālās aktivitātes – tās būs veiksmīgas, vien jāievēro diplomātija. Harmoniskākā diena – sestdiena. To vari pavadīt labā kompānijā.

Lauva

Satraukumu raisīs slepenas mīlas attiecības, ja tev tādas ir. Ja nav – var būt kārdinājums tādas ieviest. No attiecībām ar darba kolēģiem neko fundamentāli nopietnu negaidi – ļoti ticami, ka neesi pareizi sapratis otra cilvēka dotos mājienus.

Jaunava

Šajā nedēļā liec aiz auss, ka ne viss, kas spīd, ir zelts. Ceturtdien, piektdien vari saņemt interesantus jaunumus. Nedēļas otrajā pusē vairāk pievērsies savai iekšējai pasaulei – būsi pārsteigts, kādas bagātības un talanti mīt tevī.

Svari

Pārāk eksotiski pārtikas produkti var radīt alerģiju vai vismaz garšas ziņā neattaisnot uz tiem liktās cerības. Ceturtdien būs kārdinājums pēc asām sajūtām, izmēģināt kaut ko ekstrēmu. Svētdien – sapņosi par tālēm zilajām, atcerēsies kādu ceļojumu.

Skorpions

Pirmdien – baudi mākslu, mūziku un kultūras dzīvi. Otrdien vairies no impulsīvas uzvedības un nestrīdies tikai tāpēc, ka tev ir slikts noskaņojums. Ceturtdien iespējamas negaidītas atkalredzēšanās, jaunas iepazīšanās ar interesantiem cilvēkiem.

Strēlnieks

Attiecībās svarīgi būs savstarpējās uzticēšanās jautājumi. Var nākties saskarties ar aizdomām un pārmetumiem. Ceturtdien, piektdien – darbā vari izmēģināt jaunas darba metodes. Savā sadzīvē – tehnoloģijas, kas radīs ērtības.

Mežāzis

Nedēļas sākumā būs raksturīgs objektivitātes trūkums un iespējama vilšanās mīlas dzīvē, toties nedēļas otra puse var atnest negaidītus pārsteigumus, pēkšņas un satraucošas tikšanās. Gatavojies pārsteigumiem attiecību jomā.

Ūdensvīrs

Nedēļas sākumā gastronomiskās vaļības un ekskluzīvi dzērieni nesniegs gandarījumu. Nebūsi īsti mierā ne ar saviem bērniem, ne mīļoto. Var nākties viņiem palīdzēt finansiāli. Sestdiena – piemērota mājsaimniecībai – izmet lieko.

Zivis

Traucēs kompleksi un nedrošība. Iemācies sevi pienācīgi novērtēt, neļaujies sevis žēlošanai. Lai sevi iedvesmotu, saraksti uz lapiņas visus savus talantus un labās īpašības, piespraud pie spoguļa par atgādinājumu, cik lielisks tu esi!

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Turies tālāk no priekšniecības un centies neiekļūt nepatikšanās! Horoskopi 22.augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šīs acis nevar aizmirst: 3 horoskopa zīmes, kas ar skatienu spēj nohipnotizēt
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien nav vēlams uzsākt jaunas attiecības! Horoskopi 21.augustam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Ekonomika
VIDEO: Alga līdz pat 10 000 eiro mēnesī. Sludinājumos atklāj, cik strauji uzlekušas algas Latvijā
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Slimnīca nāk klajā ar izmeklēšanā secināto par smagi piekauto krāslavieti, kurš mira slimnīcā
7 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Tas ir krājies gadus divus un vairāk.” Ozolnieki lūdz novirzīt lidmašīnu ceļus
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
Samoilovs/Šmēdiņš sasniedz pusfinālu
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Latvijai tuvojas anticiklona centrs. Jaunākā laika prognoze svētdienai
4 stundas