Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
31. oktobris, 2013
Drukāt

Taksometra šoferis Bavārijā atdod aizmirstus 250 000 eiro

Foto - LETAFoto - LETA

Taksometra šoferis Bavārijā atdevis 250 000 eiro (175 700 latus), ko viņa pasažieri bija aizmirsuši uz aizmugurējā sēdekļa.

Viņš uzmeklēja naudas īpašniekus – pavecu pāri. Šoferis no viņiem pieņēma tikai 12 eiro (8,4 latus) par braucienu, lai nogādātu prāvo summu atpakaļ. Tomass Gintners pēc sirmgalvju nogādāšanas mājās pamanīja, ka uz aizmugurējā sēdekļa palikusi auduma soma. Pasažierus viņš bija uzņēmis pie bankas. Gintners norādīja, ka viņš neesot apsvēris iespēju paturēt naudu, jo tas, “visticamāk, iznīcinātu sirmgalvju pāri”. Tā paša iemesla dēļ viņš atteicās no atlīdzības par naudas atdošanu. Nozaudēto naudu viņš atdeva pusstundu pēc pavecā pāra izkāpšanas no taksometra, atgriežoties atpakaļ adresē, kurp bija viņus aizvedis. Pie durvīm viņu ar asarām acīs sagaidīja pavecā kundze, ko Gintneram nācās mierināt. “Viņa bija krīta bālumā un teica, ka es esot izglābis viņas dzīvību,” atceras taksometra šoferis.

Pievienot komentāru

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+