Tehnika
Auto un moto

Atgādina, ka nelielas avārijas gadījumā policijas klātbūtne nav nepieciešama 16


Policija informē par jaunāko situāciju ar saskaņotajiem paziņojumiem
Policija informē par jaunāko situāciju ar saskaņotajiem paziņojumiem
Foto LETA

Saskaņotais paziņojums ir līdzeklis, ar kuru pats transportlīdzekļa vadītājs var viegli atrisināt nelielus ceļu satiksmes negadījumus, nekavējot pārējos satiksmes dalībniekus. Par to šodien preses konferencē Valsts policija (VP) atgādināja transportlīdzekļu vadītājiem, vēršot to uzmanību, kādās situācijās par negadījumu var tikt aizpildīts saskaņotais paziņojums, neiesaistot policiju.

Situācijās, kad noticis neliels ceļu satiksmes negadījums, proti, negadījumā iesaistīti tikai divi transportlīdzekļi, nav cietušās personas, nav nodarīti bojājumi trešās personas mantai vai negadījumā iesaistītajiem transportlīdzekļiem nav radušies bojājumi, kuru dēļ tie nedrīkst vai nevar turpināt ceļu, var tikt sastādīts saskaņotais paziņojums bez policijas klātbūtnes.

Īpaši būtiski par to atcerēties tajos brīžos, kad iespēja notikt nelielam negadījumam ir vislielākā – stāvlaukumos, sastrēgumu laikā un veicot manevru intensīvā satiksmē. Ja neliels negadījums noticis, savas un citu satiksmes dalībnieku ērtības labad, aicinām transportlīdzekļa vadītājus aizpildīt saskaņoto paziņojumu un pēc iespējas ātrāk atbrīvot brauktuvi satiksmei.

LA.lv