Mobilā versija
+22.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
30. decembris, 2015
Drukāt

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests atgādina par drošību

Foto - LETAFoto - LETA

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi atgādina par piesardzību svētkos, īpaši gadu mijā, svētku uguņošanas laikā, izmantojot pirotehniku.

NMPD pārstāve Inga Vītola atgādina, ka pērn palīdzība sniegta deviņiem cietušajiem, to skaitā diviem bērniem, kas neuzmanīgas pirotehnikas izstrādājumu lietošanas rezultātā guva nopietnas, lielākoties smagas traumas. Vītola uzsver, ka pirotehniku nekādā gadījumā nedrīkst vērst pret sevi vai apkārtējiem. Ja kādu raķeti neizdodas “iedarbināt”, nedrīkst to palaist vēlreiz, jāraugās, lai pirotehnikas izstrādājumi nenonāk nepilngadīgo rokās.

Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka šogad ik pārdienas ugunsdzēsēji dodas dzēst ugunsgrēkus, kuri izcēlušies no degošām svecēm, kas atstātas bez uzraudzības. Lai neizceltos ugunsnelaime, VUGD aicina iedzīvotājus adventa vainagos sveces vairs nededzināt.

Pievienot komentāru

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+