Mobilā versija
+4.9°C
Gusts, Gustavs, Tālrīts
Pirmdiena, 27. marts, 2017
30. decembris, 2015
Drukāt

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests atgādina par drošību

Foto - LETAFoto - LETA

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi atgādina par piesardzību svētkos, īpaši gadu mijā, svētku uguņošanas laikā, izmantojot pirotehniku.

NMPD pārstāve Inga Vītola atgādina, ka pērn palīdzība sniegta deviņiem cietušajiem, to skaitā diviem bērniem, kas neuzmanīgas pirotehnikas izstrādājumu lietošanas rezultātā guva nopietnas, lielākoties smagas traumas. Vītola uzsver, ka pirotehniku nekādā gadījumā nedrīkst vērst pret sevi vai apkārtējiem. Ja kādu raķeti neizdodas “iedarbināt”, nedrīkst to palaist vēlreiz, jāraugās, lai pirotehnikas izstrādājumi nenonāk nepilngadīgo rokās.

Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka šogad ik pārdienas ugunsdzēsēji dodas dzēst ugunsgrēkus, kuri izcēlušies no degošām svecēm, kas atstātas bez uzraudzības. Lai neizceltos ugunsnelaime, VUGD aicina iedzīvotājus adventa vainagos sveces vairs nededzināt.

Pievienot komentāru

Kas vēlēs prezidentu? Politoloģe nepiekrīt runām, ka tauta ir duma (23)Izskan priekšlikumi, bet parlaments neko nemainīs
Draugiem Facebook Twitter Google+