Mobilā versija
Brīdinājums -1.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
30. decembris, 2015
Drukāt

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests atgādina par drošību

Foto - LETAFoto - LETA

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi atgādina par piesardzību svētkos, īpaši gadu mijā, svētku uguņošanas laikā, izmantojot pirotehniku.

NMPD pārstāve Inga Vītola atgādina, ka pērn palīdzība sniegta deviņiem cietušajiem, to skaitā diviem bērniem, kas neuzmanīgas pirotehnikas izstrādājumu lietošanas rezultātā guva nopietnas, lielākoties smagas traumas. Vītola uzsver, ka pirotehniku nekādā gadījumā nedrīkst vērst pret sevi vai apkārtējiem. Ja kādu raķeti neizdodas “iedarbināt”, nedrīkst to palaist vēlreiz, jāraugās, lai pirotehnikas izstrādājumi nenonāk nepilngadīgo rokās.

Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka šogad ik pārdienas ugunsdzēsēji dodas dzēst ugunsgrēkus, kuri izcēlušies no degošām svecēm, kas atstātas bez uzraudzības. Lai neizceltos ugunsnelaime, VUGD aicina iedzīvotājus adventa vainagos sveces vairs nededzināt.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+