Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Bērtulis, Boļeslavs
Ceturtdiena, 24. augusts, 2017
21. novembris, 2013
Drukāt

Atjauno Latgalē vecāko mākslas izglītības iestādi – Saules skolu

Foto: "www.kulturaskarte.lv"Foto: "www.kulturaskarte.lv"

Daugavpilī ar Eiropas reģionālās attīstības fonda atbalstu (ERAF) atjaunota Latgales vecākā mākslas izglītības iestāde – Saules skola, kas pēc vērienīgajiem būvdarbiem drīzumā tiks nodota ekspluatācijā, portālu “LA.lv” informēja pašvaldībā.

Ēkas rekonstrukcijas laikā stiprinātas nama konstrukcijas un nojauktas bīstamās daļas. Vēl labiekārtota skolas teritorija, kā arī iegādāts jauns aprīkojums mācību procesa sekmīgai nodrošināšanai. Tāpat skola piemērota bērniem ar kustību traucējumiem.

Mākslas skolas rekonstrukcijas projekta attiecināmās izmaksas ir 422 475 lati. 86% no kopējām attiecināmām izmaksām finansē ERAF.

Paredzēts, ka atjaunoto Saules skolu svinīgi atklās decembra vidū, savukārt audzēkņi atjaunotās telpas un klases sāks izmantot no nākamā gada 6.janvāra.

1917. gadā dibinātā Daugavpils mākslas vidusskola “Saules skola” ir vecākā mākslas izglītības iestāde Latgalē. Skola ir profesionālās izglītības iestāde, kuras mērķis ir izglītot augsti profesionālus, radoši domājošus dizainerus un māksliniekus.

Pievienot komentāru

Lielā neziņā gaida 2018. gada septembri (1)Skolotājiem ļauj nedaudz ieskatīties jaunajā mācību saturā
Draugiem Facebook Twitter Google+