×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
14. oktobris, 2016
Drukāt

Atjaunos 100 autobusa pieturas reģionos (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Latvijas autoceļu uzturētājs” šogad veic ap 100 autobusa pieturvietu remontdarbus un atjaunošanu visā Latvijā, informē~uzņēmums.

Daļa autobusu pieturvietu, kas bija novecojušas un neatbilda arhitektūras prasībām apdzīvotās vietās, bija jānojauc, to vietās jau ir uzbūvētas vai tuvākajā laikā tiks uzceltas jaunas pieturvietas, savukārt citām tiek veikti renovēšanas darbi.

Talsu apkārtnē paredzēts veikt 6 autobusu pieturvietu remontdarbus, bet 4 paviljonus uzbūvēt no jauna. Vecās pieturvietas tiks nojauktas Zvirgzdos, Ārlavā, Lubezeres pagriezienā un Anužos, kur vietā tiks izbūvēti jauni paviljoni.

Savukārt Alūksnes ceļu rajona Alūksnes nodaļai bija jāremontē pieci autobusu pieturvietu paviljoni, bet viens jāuzbūvē no jauna. Liepnas autobusu pietura bija jānojauc, un tagad Liepnā ir uzbūvēts tipveida vieglmetāla autobusu pieturvietas paviljons. Gan jaunā autobusu pieturvieta Liepnā, gan renovētie paviljoni ir aprīkoti ar soliņiem un betona atkritumu urnām, informē uzņēmums..

Līdz oktobrim autobusu pieturu paviljonu remonts un nomaiņa veikta 80% apmērā no paredzētajiem remontdarbiem, saremontēti 74 paviljoni. Autobusu pieturvietu atjaunošanas programma tiek realizēta, pamatojoties uz “Latvijas Valsts ceļi” veikto pieturvietu apsekošanu un sagatavotajiem defektu aktiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Būs huligāniem ko demolēt…
    Stikla nojumes LAUKOS var atļauties tikai ļoooti bagāta un debīla valsts.

Draugiem Facebook Twitter Google+