×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
27. februāris, 2017
Drukāt

Atjaunotais “Nokia 3310” Latvijā varētu nonākt vasaras sākumā (1)

nokia3310

Somijas tehnoloģiju uzņēmuma “Nokia” klasiskā telefona “Nokia 3310” atjaunotā versija Latvijā varētu nonākt vasaras sākumā, prognozēja Latvijas mobilo sakaru operatoru pārstāvji.

“Latvijas Mobilā telefona” (LMT) pārstāvji sacīja, ka šodien paredzēta LMT un “Nokia” pārstāvju tikšanās, kuras laikā tiks precizētas detaļas. Tomēr jaunais “Nokia 3310” Latvijā varētu būt sagaidāms vasaras sākumā.

Arī “Bite” pārstāvji sacīja, ka uzņēmumam ieplānota tikšanās ar “Nokia” pārstāvjiem, un pie klientiem jaunais tālrunis varētu nonākt vasaras sākumā.

Tikmēr “Tele2” pārstāvji sacīja, ka “Nokia 3310” oficiāli Latvijas tirgū varētu būt pieejams no maija.

Kā liecina “Nokia” mājaslapā pieejamā informācija, jaunais “Nokia 3310” būs aprīkots ar 2,4 collu ekrānu, divu megapikseļu aizmugurējo kameru un bateriju, kas miera stāvoklī bez uzlādes kalpos mēnesi.

Mājaslapā norādītā tālruņa cena ir 49 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošo kriminālnoziedznieku zināšanai Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la.lv administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

Draugiem Facebook Twitter Google+