Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Modris, Matīss, Mariss
Ceturtdiena, 21. septembris, 2017
17. decembris, 2014
Drukāt

Atjaunoto Cēsu bibliotēku pamazām piepilda ar grāmatām (1)

Foto: Cēsu novada pašvaldībaFoto: Cēsu novada pašvaldība

Rekonstruētajā Cēsu Centrālajā bibliotēkā patlaban notiek mēbeļu montāža, un pakāpeniski tiek pārvestas grāmatas no bibliotēkas pagaidu atrašanās vietas tā sauktajā “Akmens ligzdā” Raunas ielā 2, informē pašvaldības pārstāve Ance Saulīte.

Saskaņā ar būvnieku sniegto informāciju, būvdarbi bibliotēkā pabeigti pagrabstāvā, 1.stāvā un 2.stāvā, bet bēniņu stāvā, kur būs bibliotēkas administrācijas telpas, notiek vēl pēdējie iekšējās apdares darbi.

Visā ēkā pašlaik izvieto un montē mēbeles, un grāmatu plauktus. Bibliotēkas darbinieki ir sākuši piepildīt grāmatu krātuvi, kas atrodas pagrabstāvā. Pārcelšanās darbos bibliotēkai palīdz arī Cēsu zemessargi.

Plānots, ka bibliotēkas iekārtošana varētu noslēgties nākamā gada janvārī, kad arī apmeklētājiem svinīgi tiks vērtas atjaunotās ēkas durvis.

Projekts “Cēsu Centrālās bibliotēkas ēkas renovācija un pieejamības nodrošināšana” sākts 2013. gadā un tiek īstenots Eiropas Savienības (ES) līdzfinansētā aktivitātē “Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai”.

Kopējās projekta izmaksas ir 2,9 miljoni eiro. No tiem Cēsu novada pašvaldības finansējums ir 437 058 eiro, ES – 2 417 360 eiro, bet valsts budžeta dotācija – 63 987 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tada skaistule var but tikai manas milas Cesis.

Likteņupe pirms un pēc Pļaviņu HES būves Vēstures muzejā (1)No ceturtdienas, 21. septembra Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā (LNVM) varēs aplūkot jaunu izstādi "Daugavai būt", kuras pamatā ir notikumi, kas Latvijas sociālajā atmiņā saistās ar Daugavas vārdu un ievadīja Trešo atmodu.
Draugiem Facebook Twitter Google+