×
Mobilā versija
Brīdinājums -14.6°C
Alma, Annemarija
Svētdiena, 25. februāris, 2018
24. janvāris, 2018
Drukāt

Atjautīga slimnīcas darbiniece ieslēdz zagli savā kabinetā

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Pagājušajā piektdienā, 19. janvārī, kāda ārstniecības iestādes darbiniece, pamanot zādzību, ieslēgusi savā darba kabinetā zagli, portāls LA. Lv uzzināja Valsts policijā (VP).

Likumsargi saņēma izsaukums uz kādu slimnīcu par tikko veiktu zādzību. Par šo notikumu ziņoja cietusī. Policisti nekavējoties ieradās notikuma vietā un noskaidroja, ka pirms brīža slimnīcas darbiniecei tika nozagta rokassomiņa. Cietusī policistiem izstāstīja, ka pie lifta, kas atrodas netālu no viņas darba kabineta, ieraudzījusi vīrieti, kurš rokās turējis viņas somai identisku rokassomiņu. Brīdī, kad vīrietis bija iekāpis liftā, sieviete palūgusi viņu izkāpt un parādīt somu, taču iespējamais vainīgais atteicies to izdarīt. Pēc vairākkārtējiem aicinājumiem vīrietis tomēr piekritis izpildīt sievietes lūgumu, izkāpis no lifta un devies viņai līdzi uz darba kabinetu, kur slimnīcas darbiniece esot vēlējusies pārliecināties par veikto zādzību. Kad aizdomās turētais vīrietis bija iegājis kabinetā, cietusī to aizslēgusi no ārpuses un nekavējoties par notikušo paziņojusi slimnīcas apsardzes darbiniekiem un VP.
Aizturot aizdomās turēto vīrieti un nogādājot viņu iecirknī, likumsargi noskaidroja, ka šī nav pirmā reize, kad vīrietis izdarījis zādzību šajā slimnīcā.

Pagājušā gada 21. decembrī aizdomās turētais no palātas divām pacientēm nozadzis privātās mantas. Vienai – skapītī novietotu rokassomiņu, kurā atradās rotaslietas, savukārt otrai nozadzis planšetdatoru, kas stāvējis uz naktsskapīša.

Dažas no nozagtajām rotaslietām policistiem izdevies atgūt.

1988. gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem.

Saistībā ar notikušo tika uzsākti trīs kriminālprocesi. Divi – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā, vai, ja tā izdarīta no glabātuves. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Tāpat uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Aizturētajam vīrietim vakar, 23. janvārī, tiesa piemēroja apcietinājumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+