×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
31. marts, 2016
Drukāt

Atkal aicina “Mammadaba”

Foto - Aldis SāvičsFoto - Aldis Sāvičs

Uzvarētāji Romalds Ribuzuls (no labās) un Mārtiņš Reks (komanda "Emīlija–Talsi") pozē kamerai. 2014. gads.

Šogad jau sesto reizi visus aktīvā sporta – makšķerēšanas – draugus uz sacensībām atkal aicina “Mammadaba”. Sacensības piecu gadu laikā ieguvušas popularitāti, uzaudzējušas muskuļus un radušas daudzus atbalstītājus. Bet, kā atzina paši makšķernieki, galvenais jau nav balvas, bet mūžam dzīvā devīze “Uzvar viens, iegūst visi”. Un ieguvēji tiešām ir visi, sacensību rīkotājai AS “Latvijas valsts meži” tā ir lieliska iespēja iepazīstināt arvien jaunus copes mīlētājus ar savā aprūpē esošajiem ezeriem, dalībnieki savukārt var gūt jaunu, nebūt ne mazsvarīgu pieredzi un domubiedrus.

Šogad sacensībās dominēs jaunas vēsmas, par pamatu tam rūpes par ilgtermiņa ezeru apsaimniekošanas principu ar lozungu: “Atlaid mammu!” Tas nozīmē, ka visas noķertās līdakas tiks atlaistas atpakaļ dzimtajā stihijā. Makšķerēšanas noteikumiem atbilstošās līdakas tiks mērītas, fotografētas un reģistrētas, nesot sacensību dalībniekiem tik ļoti nepieciešamos punktus. Lai ieviestu šo jauno līdaku vērtēšanas principu, sacensību organizatori cer uz sacensību dalībnieku sapratni un godaprātu, lai viss process noritētu korekti un balvas tiktu iegūtas bez mānīšanās.

Galveno rūpi par sacensību dalībnieku apbalvošanu šogad uzņēmies ehološu būves pionieris firma “Lowrance” un “Eholotes.lv”, sacensību uzvarētājiem dāvājot “Lowrance HOOK-4 MED/HIGH/DownScan” eholoti, “Yasa” akumulatoru, devēja kronšteinu un Latvijas karti, kas kopumā nodēvēts par veiksmīga makšķernieka komplektu.

Pieteikšanās sacensībām sāksies 18. aprīlī pulksten 10. Ņemot vērā to, ka sacensību dalībnieku skaits ir ierobežots, organizatori lūdz potenciālos dalībniekus pirms dalības maksas veikšanas sazināties ar sacensību rīkotājiem, lai pārliecinātos par iespējām piedalīties sacensībās. Sīkāka informācija, sacensību nolikums un kalendārs būs pieejams 6. aprīlī mājas lapā mammadaba.lv.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +17.0
Alūksne +13.0
Daugavpils +14
Saldus +12
Liepāja +14.8
Jelgava +11
Ventspils +16.9
Limbaži +15
Madona +11
Rēzekne +11
Draugiem Facebook Twitter Google+