×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
1. novembris, 2013
Drukāt

Atkal apmācīs astmas un HOPS pacientus

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas Austrumu slimnīcas stacionārā “Gaiļezers” darbu atsācis specializēts kabinets bronhiālās astmas un HOPS (hroniskas obstruktīvas plaušu slimības) slimnieku apmācībai un konsultēšanai.

Pacienti šeit varēs uzzināt par šo slimību izcelsmi un norisi, par iespējām sadzīvot ar to un pasākumiem vides faktoru un alergēnu kontrolei. Speciālisti informēs par medikamentozo palīdzību smēķēšanas pārtraukšanai un par astmas un HOPS ārstēšanas medikamentiem, vajadzības gadījumā veiks nepieciešamās terapijas korekcijas. Šajā kabinetā izdarīs arī spirometriju un bronhu dilatācijas testu. Īpaša uzmanība savai veselībai jāpievērš pacientiem ar nestabilu astmas vai HOPS norisi, bieži slimojošiem, kā arī ar pirmreizēji diagnosticētu bronhiālo astmu vai HOPS, akcentē mediķi.

Astmas un HOPS kabineta apmeklējumam nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums. Apmācība pie medicīnas māsas ir bez maksas. Ja nepieciešama pneimonologa konsultācija un novērošana, jāmaksā valsts noteiktā pacienta iemaksa – 3 lati. Speciālista konsultācijai iepriekš jāpiesakās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+