×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
6. jūnijs, 2017
Drukāt

“Atkal rok turpat, kur pirms gada.”: Sastrēgumi, dusmīgi cilvēki (5)

Foto no skaties.lvFoto no skaties.lv

Brīvības ielā pie Dailes teātra atkal notiek remontdarbi. TV3 Ziņas novēroja, ka virzienā uz centru izveidojies liels sastrēgums.

Aptaujātie cilveki ir neapmierinati. Daudzi akcentē, ka vēlēšanas ir beigušās, nu atkal var sākt remontus. Cilvēki ir sašutuši, kāpēc atkal rok tajā pašā vietā, kur jau raka pirms gada.

Jau ziņots, ka sākušies siltumtrases izbūves darbi Brīvības ielā posmā no Bruņinieku ielas krustojuma līdz Matīsa ielas krustojumam, Brīvības ielas posmā no Cēsu ielas krustojuma līdz Pērnavas ielas krustojumiem, būtiski ierobežojot satiksmi vairākos posmos, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāvji.

Būvdarbi tiks veikti brauktuves vidusdaļā, līdz ar to transportlīdzekļiem tiks nodrošināta viena satiksmes josla katrā virzienā. Uz Gaisa tilta pa tramvaja sliedēm centra virzienā tiks atļauta tikai sabiedriskā transporta kustība. Remontdarbi šajā posmā plānoti līdz jūlijam.

Tāpat gājējiem, velobraucējiem un transportlīdzekļu vadītājiem jārēķinās, ka šī gada būvdarbu sezonā būs apgrūtināta pārvietošanās Rīgas centra maģistrālajās ielās, uzsvēra Satiksmes departamenta pārstāvji.

Segums tiks atjaunots Brīvības ielā posmā no Lāčplēša ielas līdz Gaisa tiltam Krišjāņa Valdemāra ielā posmā no Kronvalda bulvāra līdz Skanstes ielai, Duntes ielā no Skanstes ielas līdz Laktas ielai, Elizabetes ielā posmā no Eksporta ielas līdz Satekles ielai, Stabu ielā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Valmieras ielai, Dzirnavu ielā no Gogoļa ielas līdz Tērbatas ielai, Merķeļa ielā no Marijas ielas līdz Brīvības bulvārim, Lenču, Ganu un Zirņu ielās.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Ta strada musu jauna RIGAS dome ar Usakovu prieksgala , diemzel lidz nakamajam velesana tauta jau bus visu aizmirsusi .

  2. Latvieši atkal četrus gadus būs antiņi.

  3. Nav ko pukstēt, latvieši uz vēlēšanām visi negāja, tagad saņemiet. Ko sēsiet, to pļausiet.
    Vajadzēja visiem letiņiem beidzot parādīt, ka mums ir mugurkauls, tagad Ušakovs ar Urbanoviču jau ņirdz.

  4. arāju tauta, ko gribējāt, to dabūjāt…

  5. Vai tad citādi tik daudz padomiešu būtu balsojuši par “Vienotu Krieviju/Saskaņu” nupat notikušās vēlēšanās.

Draugiem Facebook Twitter Google+