×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
26. oktobris, 2017
Drukāt

Atkal saplīsis stikls virs LNMM izstāžu zāles (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Piektdien, 20.oktobrī, pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ atkal saplīsis viens no stikliem virs Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) pazemes izstāžu zāles.

Kā aģentūru LETA informēja Rīgas domes Īpašumu departamenta pārstāve Baiba Gailīte, bojājums rada tikai vizuālu defektu, jo stikla konstrukcijas nestspēju nodrošina stikla paketes apakšējie slāņi, līdz ar to šo stiklu var lietot ekspluatācijā.

Kā stikls sabojāts, šobrīd vēl tiek skaidrots, jo no novērošanas kameru video ierakstiem nav iespējams konstatēt, kādu apstākļu dēļ bojājums ir radies. Gailīte skaidroja, ka minētais bojājums apdrošinātājiem ir pieteikts kā apdrošināšanas gadījums, un par šo faktu ir informēta arī Valsts policija. Radīto bojājumu zaudējumu apmērs šobrīd vēl tiek aprēķināts.

Minētie dekoratīvie stikli ir tikuši sabojāti un mainīti jau vairākkārt, un pirmajā reizē tos bija sabojājuši skeitbordisti. Latvijas Nacionālā mākslas muzeja ēkas rekonstrukcijas projekta autoriem ir uzdots rast risinājumu, lai publiski pieejamās stikla grīdas pasargātu no cilvēka vai tehnikas radītiem mehāniskiem bojājumiem.

Departaments atgādina iedzīvotājiem par LNMM skvērā izvietotajām brīdinājuma zīmēm un lūdz pārvietoties pa teritorijā esošajām stiklotajām virsmām tikai ar kājām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. “kad katru dienu n-tās lidmašinas un kosmiskie kuģi” šķel debesis- tas ir sviests! Var būt tomēr ir pienācis laiks, kad kāds atbild par kvalitāti un beidzot nopirks kvalitatīvu stiklu? Kas i’ ko???

Draugiem Facebook Twitter Google+