×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
26. septembris, 2014
Drukāt

Atkal skanēs mūzika pašiem mazākajiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Latvijas Koncerti” jaunajā koncertsezonā aicina pirmskolas vecuma bērnus uz koncertcikla “Patiešām maziņiem” koncertiem, kas sāksies 25. oktobrī un noslēgsies 2015. gada 15. martā, vēsta “Latvijas Koncerti”.

Spīķeru koncertzālē sestdienās un svētdienās plkst. 11, 13 un 15 mazos apmeklētājus gaidīs gan pazīstamu, gan jaunu pasaku varoņi, kas muzicējot un dejojot stāstīs aizraujošus notikumus.

Četros cikla koncertos piedalīsies teicami izpildītājmākslinieki: instrumentālisti, dziedātāji, dejotāji un aktieri, kuri būs ģērbti pasaku tēlu kostīmos. Bērni varēs skatīties nelielus fragmentus no multfilmām, bet pirms un pēc koncertiem viņus gaidīs radošās darbnīcas – muzicēšana “Jamahas” skolas pedagogu vadībā, galda spēles no veikala “Ludus”, darbošanās kopā ar “Origami” studijas meistariem.

Koncertcikla “Patiešām maziņiem” producente Karina Bērziņa: “Un tad jau būs jāsāk arī pats koncerts. Latviešu un krievu mūzika, klasika un populāras melodijas iezaigosies raibā varavīksnē, kuru vēl jo krāsaināku veidos lieliskie mākslinieki Laima Jansone un Ilga Reizniece, Dita Krenberga, Ingus Pētersons un Jolanta Strikaite, Ilona Bagele, Kaspars Zemītis, Melo-M, Sonora Vaice un Intars Busulis. Varēsim kopīgi ritināt pasakas vai pašsacerēta stāstiņa pavedienu, iepītu jaukā mūzikā.”

Pirmajā tikšanās reizē, 25. un 26. oktobrī koncertuzvedumā pasaku “Kā zvēri Daugavu raka” mūzikā izstāstīs Ilga Reizniece; Laima Jansone; Krišjānis Bremšs; Andris Grunte; “Knīpas un knauķi”, kā arī ansambļa “Dancītis” mazie dejotāji.

6. un 7. decembrī “Šokolādes pasakā” bērnus gaida tikšanās ar meitenīti, kas sen senos laikos Ziemassvētkos sapņo par šokolādi. Koncertuzvedumā piedalās Cukuriņš – Ventis Zilberts; Zaherkūku meistars – Ingus Pētersons; Šokolādes feja – Dita Krenberga; Vaniļa – Jolanta Strikaite; Karameles, Ledenes, Marmelādes, Vafeles – Rīgas Horeogrāfijas skolas baletdejotāji.

2015. gada 7. un 8. februārī koncertuzvedumā “Krievu suvenīrs” muzikālā ceļojumā balalaikas un akordeona pavadībā bērnus vedīs Ivanuška un Vasiļisa Daiļā, Carevičs un Cariene Gulbe, kā arī krievu lelles Matrjoškas. Cariene Gulbe – Darja Smirnova; Carevičs – Kaspars Zemītis (balalaika); Ivanuška – Mihails Čulpajevs; Skomorohs – Artūrs Noviks; Vasiļisa Daiļā – Ilona Bagele; deju studijas “Freska” dejotāji.

Šīs sezonas noslēdzošajā koncertā, 14. un 15. martā, mazos klausītājus gaida jautras un aizraujošas variācijas par pazīstamo pasaku “Trīs sivēntiņi un… .” 3 sivēntiņu lomā iejutīsies čellu trio “Melo – M” dalībnieki; Vilks – Intars Busulis; Kaza – Sonora Vaice; uzvedumā piedalīsies arī mūzikas skolu audzēkņi un baletstudijas “Grande” dejotāji.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+