Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
1. jūnijs, 2015
Drukāt

Dreimanes palīgs atkāpjas no amata

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts kanceleju no jūnija pametīs Valsts kancelejas direktores Elitas Dreimanes palīgs jurists Ivars Mēkons. Viņš pastāstīja, ka šis ir bijis viņa labprātīgs lēmums, kas jau kādu laiku ir briedis, taču mēģinājumi viņu politiski ietekmēt to paātrinājuši. Mēkons ir viens no Valsts kancelejas darbiniekiem, kuram pirms kāda laika tika anulēta pielaide valsts noslēpumam. Saistībā ar informācijas noplūdi par valsts noslēpumu saturošu dokumentu viņa dzīvesvietā savulaik veikta arī kratīšana. Piektdien tapa zināms, ka pielaidi valsts noslēpumam nav izdevies atgūt arī pašai Dreimanei, līdz ar ko viņai nākšoties pamest amatu.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+