Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
1. jūnijs, 2015
Drukāt

Dreimanes palīgs atkāpjas no amata

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts kanceleju no jūnija pametīs Valsts kancelejas direktores Elitas Dreimanes palīgs jurists Ivars Mēkons. Viņš pastāstīja, ka šis ir bijis viņa labprātīgs lēmums, kas jau kādu laiku ir briedis, taču mēģinājumi viņu politiski ietekmēt to paātrinājuši. Mēkons ir viens no Valsts kancelejas darbiniekiem, kuram pirms kāda laika tika anulēta pielaide valsts noslēpumam. Saistībā ar informācijas noplūdi par valsts noslēpumu saturošu dokumentu viņa dzīvesvietā savulaik veikta arī kratīšana. Piektdien tapa zināms, ka pielaidi valsts noslēpumam nav izdevies atgūt arī pašai Dreimanei, līdz ar ko viņai nākšoties pamest amatu.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+