Mobilā versija
+3.3°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
1. februāris, 2016
Drukāt

Atkāpjas Lietuvas veselības ministre (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Lietuvas veselības ministre, valdošās Sociāldemokrātiskās partijas pārstāve Rimante Šalaševičūte, kas atzinusi, ka savulaik pati devusi kukuli ārstam, paziņojusi par atkāpšanos.

Šādu lēmumu Šalaševičūte pieņēmusi, uzklausot prezidentes Daļas Grībauskaites, premjerministra Aļģirda Butkeviča un savas partijas biedru pamudinājumus. “Sociāldemokrātu partijas un mana nostāja ir ļoti skaidra un stingra – personām, kas pretendē uz augstiem amatiem vai tajos jau strādā, ir svarīga nevainojama reputācija, un tām arī jākalpo par profesionalitātes paraugu visai sabiedrībai,” uzsvēra valdības vadītājs, paužot viedokli, ka ministres demisija ir vienīgais veids, kā panākt ātru un objektīvu izmeklēšanu tiesībsargāšanas iestādēs. “Es pirms vairākiem gadiem devu aploksni [ar naudu] ārstam, jo kāds mans tuvs radinieks kategoriski atteicās no operācijas, ja ār­stam netiks samaksāts pirms tās. Mani centieni viņu pārliecināt bija velti,” situāciju atstāstīja ministre. Lietuvas Īpašās izmeklēšanas dienests paziņojis, ka izmeklēšanu nesāks, jo viņas nodarījumam beidzies noilguma termiņš. Ministre liecinājusi, ka kukuļa summa bijusi aptuveni 100 litu (29 eiro). Lietuvas 16. valdībā, kas tika apstiprināta atjauninātā sastāvā 2014. gada jūlijā, kad prezidente Daļa Grībauskaite sāka savu otro pilnvaru termiņu, līdz šim nomainījušies trīs ministri.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja tas viss ir patiesība, visu cieņu…

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu (1) Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+