Mobilā versija
-2.9°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
17. janvāris, 2014
Drukāt

Atklāj ārzonu kontus

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Francijas budžeta ministrs Bernārs Kazanēvs paziņojis, ka vēlmi legalizēt ārvalstīs slēptos līdzekļus izteikuši 11 000 cilvēku.

Franči sākuši legalizēt savos ārvalstu kontos paslēptos līdzekļus, jo Šveice, piekāpjoties starptautiskajam spiedienam, atteikusies no savu banku slepenības tradīcijas un to klienti tiek mudināti deklarēt savus aktīvus. Kazanēvs jūnijā piedāvāja frančiem, kas līdz šim slēpuši savus līdzekļus ārvalstīs, pieteikties, solot tiem mīkstākus sodus. Uzstājoties parlamentā, budžeta ministrs likumdevējus informēja, ka piedāvājumu izmantojuši 11 000 cilvēku un ka tas varētu budžetā papildus ienest miljardu eiro. Avoti baņķieru aprindās stāsta, ka Šveices bankas saviem klientiem devušas laiku līdz martam deklarēt savus kontus, brīdinot, ka pretējā gadījumā tie tiks slēgti.

Pievienot komentāru

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+