Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. aprīlis, 2014
Drukāt

Atklāj “Baltijas ceļa stāstu” projektu

Foto - LETAFoto - LETA

Ar “Baltijas ceļam” veltītu konferenci Ārlietu ministrijā vakar atklāts UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas (LNK) sadarbībā ar partneriem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā īstenotais projekts “Baltijas ceļa stāsti”.

Projektā sabiedrība tiks iesaistīta atmiņu stāstu apkopošanā par “Baltijas ceļa” notikumiem, un tas ilgs līdz gada beigām. Stāsti projektā būs pieejami gan interneta vietnē “www.thebalticway.eu”, gan muzeju kolekcijās. Tiks rīkoti arī dažādi informatīvi un starptautiski semināri un organizētas izglītojošas “Baltijas ceļa” gadadienai veltītas tikšanās. Šogad aprit 25 gadi, kopš pasaulē plaši izskanēja informācija par 1989. gada 23. augustā organizēto “Baltijas ceļu” – unikālu un mierīgu masu demonstrāciju, kuras laikā vairāk nekā miljons cilvēku sadevās rokās, lai veidotu 600 kilometru garu cilvēku ķēdi cauri trim Baltijas valstīm, vienojot Igauniju, Latviju un Lietuvu centienos pēc brīvības.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+