Mobilā versija
Brīdinājums +4.9°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
16. septembris, 2016
Drukāt

Atklāj, cik Latvijā maksās “iPhone 7”

Foto EPA/LETAFoto EPA/LETA

ASV informācijas tehnoloģiju giganta “Apple” jaunāka viedtālruņa “iPhone 7” cenas Latvijā būs no 779 eiro, bet “iPhone 7 plus” – no 919 eiro, atkarībā no modeļa specifikācijas.

Kā apstiprināja “iPhone 7” oficiālā izplatītāja “Latvijas Mobilais telefons” (LMT) pārstāve Elīna Lidere, jaunie viedtālruņi LMT veikalos būs pieejami no 23.septembra, un “iPhone 7” cena būs sākot no 779 eiro vai 36 eiro mēnesī ar “Atvērto līgumu”, bet “iPhone 7 plus” – sākot no 919 eiro vai 42 eiro ar “Atvērto līgumu”.

Viņa prognozēja, ka pieprasījums pēc jaunajām ierīcēm būs lielāks nekā piedāvājums. “iPhone 7” sākotnēji būs pieejams atsevišķos LMT veikalos, par kuriem pirms tirdzniecības uzsākšanas paziņos visiem, kuri LMT mājaslapā būs pieteikušies “iPhone 7” jaunumiem.

Pieteikties “iPhone 7” iespējams arī “Bites” un “Tele2” mājaslapā. “Tele2” kā oficiālais “Apple” produkcijas izplatītājs sola jaunos viedtālruņus savos veikalos 23.septembrī, “iPhone 7” cena pie “Tele2” sāksies no 769 eiro vai 31,99 eiro mēnesī, atkarībā no tarifu plāna, bet “iPhone 7 plus” cena sāksies no 919 eiro vai 38,29 eiro mēnesī, atkarībā no tarifu plāna. Uzņēmumā norāda, ka tie klienti, kuri pirmie veiks pasūtījumu līdz 22.septembra pusnaktij, varēs saņemt savas ierīces jau 23.septembrī.

Pieteikties “iPhone 7” iespējams arī “Bites” un “Tele2” mājaslapā. “Tele2” sola “iPhone 7” savos veikalos 23.septembrī, bet “Bite” konkrētu datumu, kad jaunie tālruņi nonāks operatora veikalos, vēl nosaukt nevarēja.

Kā ziņots, “Apple Inc.” pieteicis divus jaunus viedtelefona “iPhone” modeļus un jaunu ūdensdrošu viedpulksteni, tādējādi cenšoties atjaunot uzņēmuma izaugsmi.

Viena no jaunā “iPhone” būtiskākajām īpašībām, kas varētu saskarties ar kritiku, ir austiņu ieejas likvidēšana, paredzot nodrošināt audio ar “Apple” patentēto “Lightning-USB” kabeli vai ar bezvadu savienojumu.

Tāpat “Apple” arī nodrošinās adapteri, ļaujot patērētājiem izmantot pašreizējās austiņas ar “iPhone”.

“Apple” trešdien notikušajā prezentācijas pasākumā nodrošināja vēl vienu pārsteigumu, kopīgi ar Japānas videospēļu kompāniju “Nintendo Co.” paziņojot, ka “Super Mario Run” spēle šogad nonāks “App Store” veikalā.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+