Tehnika

Atklāj darba un informācijas portālu reemigrantiem3

Foto – LETA

Trešdien, 24. janvārī, tika atklāts darba un informācijas portālu reemigrantiem. “Your Move”ir vietne, kas savieno profesionāļus ar pasaules pieredzi un mūsdienīgus, augošus un maksātspējīgus uzņēmumus Latvijā, kuri meklē šādus darbiniekus, portālu LA.lv informēja projekta autori.

Portāla sākotnējā mērķauditorija ir jaunie un vidējā vecuma profesionāļi – zinoši, strādīgi un mērķtiecīgi cilvēki, kuri atgriezušies Latvijā pēc darba vai mācībām ārzemēs vai arī vēlētos to darīt, kā arī dzīvesbiedriem, kas nav no Latvijas. Portāla mērķis ir palīdzēt remigrantiem attīstīt veiksmīgu karjeru un iekārtoties uz dzīvi Latvijā, tā risinot samilzušo darbaspēka

Vietnei ir pievienojušies ap 30 vadošu uzņēmumu Latvijā finanšu, IT, konsultāciju, ārpakalpojumu, viesmīlības un citās nozarēs. Tās ir gan Latvijas, gan starptautiskas kompānijas, kas ir mūsdienīgi, augoši un maksātspējīgi uzņēmumi ar rietumniecisku, starptautiski darba vidi un projektiem, kas sniedzas pāri Latvijas robežām.

Jānis Kreilis, viens no projekta autoriem, skaidro, ka Latvijas darba vide strauji mainījusies, kopš pats aizbraucis studēt uz ASV 2011. gadā: “Latvijā ir daudz modernu uzņēmumu, kas var piedāvāt labu darba vidi par pienācīgu algu un kas tieši meklē cilvēkus, kas ieguvuši pieredzi ārzemēs. Mēs gribam palīdzēt atrast šos uzņēmumus.”

LA.lv