×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
25. janvāris, 2018
Drukāt

Atklāj darba un informācijas portālu reemigrantiem (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Trešdien, 24. janvārī, tika atklāts darba un informācijas portālu reemigrantiem. “Your Move”ir vietne, kas savieno profesionāļus ar pasaules pieredzi un mūsdienīgus, augošus un maksātspējīgus uzņēmumus Latvijā, kuri meklē šādus darbiniekus, portālu LA.lv informēja projekta autori.

Portāla sākotnējā mērķauditorija ir jaunie un vidējā vecuma profesionāļi – zinoši, strādīgi un mērķtiecīgi cilvēki, kuri atgriezušies Latvijā pēc darba vai mācībām ārzemēs vai arī vēlētos to darīt, kā arī dzīvesbiedriem, kas nav no Latvijas. Portāla mērķis ir palīdzēt remigrantiem attīstīt veiksmīgu karjeru un iekārtoties uz dzīvi Latvijā, tā risinot samilzušo darbaspēka

Vietnei ir pievienojušies ap 30 vadošu uzņēmumu Latvijā finanšu, IT, konsultāciju, ārpakalpojumu, viesmīlības un citās nozarēs. Tās ir gan Latvijas, gan starptautiskas kompānijas, kas ir mūsdienīgi, augoši un maksātspējīgi uzņēmumi ar rietumniecisku, starptautiski darba vidi un projektiem, kas sniedzas pāri Latvijas robežām.

Jānis Kreilis, viens no projekta autoriem, skaidro, ka Latvijas darba vide strauji mainījusies, kopš pats aizbraucis studēt uz ASV 2011. gadā: “Latvijā ir daudz modernu uzņēmumu, kas var piedāvāt labu darba vidi par pienācīgu algu un kas tieši meklē cilvēkus, kas ieguvuši pieredzi ārzemēs. Mēs gribam palīdzēt atrast šos uzņēmumus.”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Welcome to an occupied country Atbildēt

    Without Russian you won’t be allowed to get far into the money unless you can make it on your own without any help from anyone.

  2. Ja priekšrocība dota krievu valodas pratējiem. Tās trūkuma dēł daudz spiesti meklēt labus darbus ārzemēs. Latvijā joprojām ar latviešu valodu nepietiek. Pat ar latviešu un angłu! Pat ar latviešu, angłu, franču un vācu! Joprojām notiek głēva klanīšanās kolonistu priekšā aiz plīvura “nauda” attaisno visu.

  3. Vispār ja ir vēlme atvilināt uz “veiksmes stāstu” aizbraukušos, tad varētu būt runa par repatriantiem. Jo reemigrants ir tāds, kurš emigrējis, atgriezes un tad emigrējis vēlreiz. Tomēr pieņemu, ka 4.maija bandītus vairāk interesē uztaisīt sev ienesīgas darba vietas, kur patiesībā nekas nav jādara un neparko nav atbildības.

Draugiem Facebook Twitter Google+