×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
20. decembris, 2016
Drukāt

Atklāj detaļas, kā sieva mēģināja nodot narkotikas vīram Jelgavas cietumā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ilustratīvs attēls

Prokuratūra pie kriminālatbildības saukusi sievieti par mēģinājumu nelikumīgi nodot narkotiskās un psihotropās vielas savam vīram, kurš ievietots ieslodzījuma vietā.

Lietas materisāli liecina, ka šogad 12.septembrī apsūdzētā persona neatļauti iegādājās 30 baltas krāsas tabletes, kas kopā satur 0.060 gramus psihotropo vielu – klonazepāmu un 17 gaiši dzeltenas tabletes, kas kopā satur 0.085 gramus psihotropo vielu – diazepāmu, kā arī ne mazāk kā 2,8432 gramus aizliegtu sevišķi bīstamu narkotisku vielu – izžāvētu kanabisu (marihuāna).

Šīs vielas sieviete iesaiņoja polimēra materiālā un ievietoja savā taisnajā zarnā. Tās tur paslēpusi, sieviete devās uz Jelgavas cietumu, lai ilgstošās satikšanās laikā tās slepus nodotu savam laulātajam. Realizēt savu nodomu līdz galam ieslodzītā vīrieša sievai neizdevās, jo viņas pārmeklēšanas laikā psihotropās vielas un narkotiskās vielas atrada cietuma darbinieki. Sieviete tika aizturēta.

Sieviete apsūdzēta pēc vairākiem krimināllikuma pantiem, par ko var sodīt arī ar vairākiem gadiem cietumā, piespiedu darbu vai naudas sodu.

Krimināllieta nodota izskatīšanai Jelgavas tiesai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+