×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
13. janvāris, 2015
Drukāt

Atklāj Elitas Viliamas ilustrāciju izstādi

Foto - Gunārs KušķisFoto - Gunārs Kušķis

Otrdien, 13. janvārī, plkst. 17 Latvijas Universitātes Akadēmiskajā bibliotēkā atklās mākslinieces Elitas Viliamas ilustrāciju izstādi “Elita domā, Dievs dara…”, portālam LA.lv pastāstīja bibliotēkā.

Izstādē iekļauti Elitas Viliamas zīmējumi grāmatām un kalendāriem, kā arī preses grafika.

Elita Viliama beigusi Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļu. Strādā stājgrafikā, ekslibris žanros un citas jomās. Elita Viliama ilustrējusi tādas grāmatas kā V. Haufa “Pasakas”, L. Millera “Jūrniecības vārdnīca”, S. Kaldupes “Meža grāmatu” un citas. Noformējusi žurnālus “Latvija pasaulē” un “Latvijas lauksaimnieks”, “Latvijas jūrniecības gadagrāmatu” kā arī dažādus tematiskos bukletus un kalendārus.

Sagaidot Latvijas 100. dzimšanas dienu, tiek gatavota pastmarku sērija, kurā attēloti Latvijas Republikai nozīmīgi notikumi, kas risinājušies laikā no 1918. gada līdz pat 2018. gadam. Eloita Viliama ir šo pastmarku dizaina autore, un viņas koncepcija iekļauj motīvus par Latvijas Republikas karogu, ģerboni, himnu un šo valstu svarīgo simbolu autoriem. Katru gadu paredzēts izdot vismaz trīs pastmarkas, kuros atspoguļoti politiski notikumi, kultūras un mākslas pasākumi, kā arī zinātnes un tautsaimniecības sasniegumi.

Izstāde būs skatāma līdz 13.februārim darba dienās no plkst. 11 līdz 19.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+