Latvijā
Rīga

Atklāj jaungada programmu krastmalā. Svētkos transports Rīgā būs bez maksas 16

Foto – LETA

Rīgas pilsētas gadumijas kultūras programma un svētku uguņošana notiks 11. novembra krastmalā, un svinības paredzētas no 31. decembra plkst. 21 līdz 2018. gada 1. janvāra plkst. 3 naktī.

Rīgas dome plāno pasākumā „Jaunā 2018. gada sagaidīšanas svinības” nodrošināt 15 tirdzniecības vietas ar iespēju iegādāties siltus ēdienus, uzkodas, konditorejas izstrādājumus un dzērienus. Papildus pārtikas preču sortimentam tirdzniecības teltīs tirgotāji var pieteikties konkursā un piedāvāt arī gadalaikam un gadumijas tematikai atbilstošus suvenīrus un amatniecības izstrādājumus.

Publicēta arī svētku programma. Jaunā gada gaidīšana un svinības sāksies 31. decembra vakarā – no plkst. 22 un turpināsies līdz 1. janvāra 3 naktī.

11. novembra krastmalā spēlēs šādi mūziķi:

21.00 DJ Roberts Lejasmeijers

22.00 Aija Vītoliņa, Aija Andrejeva, Normunds Rutulis, Daumants Kalniņš, Ivo Grīsniņš-Grīslis un grupa “MC orķestris” koncertprogrammā “100 dziesmas līdz simtgadei”

00.00 Muzikāls uguņošanas uzvedums, – tajā piedalīsies operdziedātāja Sonora Vaice, vijolnieks Raimonds Ozols, grupa “Latvian Voices”, dūdu un bungu grupa “Auļi”, DJ Monsta, hiphopa mākslinieks Reiks un Kristaps Krievkalns.

00.20–3.00 Dejas kopā ar grupu “Buks” un DJ Robertu Lejasmeijeru

31. decembrī un 1. janvārī sabiedriskais transports Rīgā būs bez maksas, informē pašvaldība.

LA.lv