×
Mobilā versija
+7.9°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
17. marts, 2016
Drukāt

Atklāj, ka Ķelnes policija noklusējusi būtisku informāciju Jaungada nakts uzbrukumu lietā (4)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ķelnes policija maldinājusi sabiedrību par likumsargu skaitu dzelzceļa stacijā Jaungada naktī.Vācijas policija atzinusi, ka seksuālo uzbrukumu laikā Jaungada naktī Ķelnes galvenajā dzelzceļa stacijā dežurējuši tikai 80 policisti, nevis 140, kā tika ziņots iepriekš.

Policijas preses pārstāvis laikrakstam “Kölner Express” skaidroja, ka nepatieso informāciju var izskaidrot ar kļūdīšanos policijas pirmajos ziņojumos pēc notikušā.

Viņš skaidroja, ka uz dzelzceļa staciju tika nosūtīti visi policisti, kas apmācīti un ekipēti pūļa savaldīšanai, bet ne visi likumsargi, kas tobrīd strādāja.

“Kölner Express” secināja, ka tas nozīmē, ka uz dzelzceļa staciju tika nosūtīti tikai 80 policisti un pēc pusnakts to skaits tika vēl vairāk samazināts, jo policisti tika nosūtīti uz citām incidentu vietām, lai gan, spriežot pēc policijā vēlāk iesniegtajām sūdzībām, uzbrukumi stacijā turpinājās visu nakti.

Policijas pārstāvis laikrakstam atteicās sniegt sīkākus paskaidrojumus, norādot, ka joprojām turpinās izmeklēšana pret policistiem, kas tobrīd strādāja, un bijušo Ķelnes policijas priekšnieku Volfgangu Albersu.

Pēc Jaungada nakts notikumiem Alberss tika atcelts no amata.

Pēc uzbrukumiem sievietēm Ķelnē naktī uz 1.janvāri Ķelnes policijā iesniegtas aptuveni 1100 sūdzības, no kurām aptuveni 40% ir par seksuāla rakstura uzbrukumiem, sākot no uzmākšanās un beidzot ar izvarošanu.

Ķelnes policija sākotnēji ziņoja, ka Jaungada nakts pagājusi mierīgi, un tikai pēc cietušo sieviešu nākšanas atklātībā sociālajos tīklos atzina, kas patiesībā noticis.

Policijai pārmests gan pārmērīgs politkorektums, zinot, ka vairums varmāku bijuši imigranti, gan mēģinājums piesegt savu neizdarību.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Tāpēc bez lieka politkorektuma jāvēršas pret katru velkomistu kas sekmē šis melnās sērgas ievazāšanu Eiropā un sevišķi Latvijā – politiķi, mentoru, katru kas grib nopelnīt uz šo noziedznieku -migrantu rēķina, būvē tiem mājas, arstē vai māca tos, izīrē tiem telpas. Visi velcomisti ir uzskatāmi par valsts nodevējiem kas boikotējami un sociāli izolējami no veselās sabiedrības daļa. Secišķi jāskatās lai lai ar velkomistiem un viņu bērniem nesaskartos normālo cilvēku berni un jaunākā paaudze kam velkomistu murgi var sevišķi kaitēt.

 2. Noklusē kā visas policijas.
  Pec 10 gadiem atklājas viss, bet
  personāžiem par maldināšanu
  ir iestājies noilgums. 🙂

 3. Merkele maldina vāciešus Atbildēt

  Nesaprotu kā vācieši var atbalstīt tādu komūnisma ideoloģijas piesātinātu ..

 4. štrunts par savējiem, kad tikai imigrantiem labi 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+