×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
18. janvāris, 2016
Drukāt

Atklāj, kāds ir prezidenta veselības stāvoklis (7)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa veselības stāvoklis pašlaik ir apmierinošs, apliecināja viņa preses pārstāvis Gusts Kikusts.

Pašlaik prezidentam esot nepieciešama ārsta uzraudzība, lai veicinātu atveseļošanās procesu.
Sīkākas ziņas par prezidenta veselības stāvokli Kikusts nesniedza, lai arī likuma “Par Valsts noslēpumu” 5.pantā ir noteikts, ka informācijai par valsts vadītāju veselības stāvokli ir aizliegts piešķirt valsts noslēpuma statusu un ierobežot pieejamību.

LETA jau ziņoja, ka Vējonis šorīt tika nogādāts Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā “Gaiļezers”. Slimnīcā aģentūrai LETA apstiprināja faktu, ka prezidents ir stacionēts, taču sīkāku informāciju nesniedza. Vēlāk arī Valsts prezidenta kancelejas Preses dienestā apstiprināja, ka Vējonis šorīt devies uz stacionāru, lai nodrošinātu pēc iespējas drīzāku atveseļošanos no vīrusa infekcijas. Tajā pašā laikā Valsts prezidents turpina pildīt savus amata pienākumus, arī esot stacionārā, taču šonedēļ nepiedalīsies publiskos pasākumos.

Aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka prezidentam tiek veiktas pārbaudes slimnīcas sepses nodaļā.

Prezidentam jau pagājušās nedēļas nogalē saasinājies veselības stāvoklis, tādēļ daži publiskie pasākumi tika pārcelti uz šo nedēļu, noskaidroja aģentūra LETA.

Vējonim šonedēļ bija paredzēta tikšanās ar Gruzijas parlamenta priekšsēdētāju Dāvidu Usupašvili, dalība 1991.gada barikāžu aizstāvju atceres dienas pasākumos, dalība Grieķijas vēstnieka Georgija Hadzimihelakis atvadu vizītē, kā arī dalība ziedu nolikšanas ceremonijā pie Brīvības pieminekļa un kritušo piemiņas vietās Bastejkalnā un dalība Barikāžu aizstāvju laukuma svinīgajā atklāšanā.

Tāpat prezidentam šonedēļ bija paredzēts apmeklēt 1991.gada barikāžu 25.gadadienai veltīto koncertu “Ar domu par rītdienu”, Satversmes tiesas tiesneses Daigas Rezevskas svinīgā zvēresta došanas ceremoniju, kā arī piedalīties projekta “Meklējam sirdsmāsiņu” laureātu apbalvošanas ceremonijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Visu laiku tik kladzina, ka nav valsts noslēpums, bet informāciju nesniedz. Ja būtu ievietots Tvaika ielā ,vai arī tad šamējais gribētu ,,vadīt ,, valsti uz ….nebūtību….?

  2. Vai tik viņa slimībā nav vainīgs “Rota viruss”?

  3. Kuru tas interesē, lai veseļojās , kā pārējā tauta! Ar ko viņš ir labāks, vecis, kurš pa blatu ticis labā robā!

  4. Var atkopties netraucētam itseviški tagad kad notiek jaunās valdības sastādīšana. Var arī labāk domāt uz priekšu bez saspīlējumiem.

  5. Kādam ļoti nepatīk, ko Vējonis dara.

    • “vienkārši”,KO tad šis tādu dara kas varētu nepatikt piem.,muzikas pasūtītājam Pundurim?Ne tikai pats ,kā Āboltiņa, iešļūc negodīgi ,ar SC 10 balsīm prezidenta pilī,bet nominē arī PM no ZZS,kas ir ļooti pa prātam Hūtei.Viņš ir mīcījies šai pīļu dīķī daudzus gadus ,kopā balsojis un nekon jēdzīgu nav paveicis / pat gudrona dīķi nesavākti !/ par ko tu vari muldēt? Viņš VISIEM ir un būs pa prātam.Kurš no tā kopdīķa viņu var uzskatīt par autoritāti un PAR KO ?????Varbūt par reiz apmeklētu Kremli un tikšanos ar Putinu vai māti ko tēvs būdams zaldātos pārveda no Rasejas?Mēs vēl raudāsim pēc Bērziņa !!

  6. Slepenība ir lielākais baumu izplatīšanas avots.

Draugiem Facebook Twitter Google+