Mobilā versija
+3.9°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
19. aprīlis, 2016
Drukāt

Atklāj, kas varētu būt izraisījis sprādzienu dzīvojamā mājā Rīgā

Foto - RPPFoto - RPP

Sprādzienu dzīvojamā mājā Rīgā, Ziemeļu ielā, varētu būt izraisījis mazā gāzes balona uzliesmojums.

Šāda ir nama apsaimniekotāja “Rīgas namu pārvaldnieka” (RNP) rīcībā esoša informācija, kas gan pašreiz nav apstiprināta. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā un Valsts policijā sacīja, ka institūcijām nav informācijas par ēkā notikušu sprādzienu un tā iemesliem.

RNP likuma noteiktā kārtībā veiks neatliekamos avārijas darbus sprādziena skartajā ēkas daļā, pēcāk izlietotos līdzekļus piedzenot no kopīpašniekiem. Pašlaik nav zināma nepieciešamo darbu specifika vai to izmaksas. Pēcāk kopīpašnieki varēs lemt par citu nepieciešamo remontdarbu veikšanu, lemjot arī par tam nepieciešamā finansējuma avotu, pastāstīja RNP preses pārstāve Santa Vaļuma.

Tikmēr Rīgas domes Mājokļu un vides departamentā pastāstīja, ka neviens no sprādziena skartā nama iedzīvotājiem pašvaldībā pēc palīdzības mājokļa jautājumā nav vērsies.

Kā ziņots, 17.aprīlī Rīgā, Ziemeļu ielā, kādas dzīvojamās mājas dzīvoklī nograndis sprādziens, bojājot ēku un daļu no iemītniekiem uz laiku atstājot bez pajumtes.

RNP pastāstīja, ka sprādziens noticis vienā no dzīvokļiem. Pēc eksplozijas pamatīgi bojāti ir divi dzīvokļi, taču bojājumi ir arī citviet ēkā.

Daļai iemītnieku ir atļauts atgriezties savās mājvietās, bet daļā mājas nav ļauts uzturēties.
Kopumā šajā ēkā ir astoņi dzīvokļi.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (29)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+