×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
18. aprīlis, 2013
Drukāt

Atklāj Latvijā pirmo publisko bezmaksas… tīrības skolu

SOL Latvia atklājusi „Tīrības skolu”, kurā ikvienam būs iespējams apgūt profesionālas uzkopšanas vadlīnijas un pilnveidot esošās zināšanas par telpu uzkopšanu. Bezmaksas kursi būs publiski un pieejami ne tikai telpu uzkopšanas profesionāļiem, bet arī mājsaimniecēm un citiem interesantiem.

 

„Tas ir mīts, ka nepieciešams liels daudzums ūdens un ķīmisko līdzekļu, lai māja vai ofiss spīdētu un laistītos. Tīru telpu iespējams iegūt vien ar prasmīgu tehniku! „Tīrības skolu” atveram ar mērķi informēt sabiedrību par vienkāršiem un ērtiem veidiem, kā uzkopt jebkuru māju ar minimāliem resursiem un nelielu enerģijas patēriņu,” par kursiem stāsta Baiba Aneraude, SIA SOL Latvia valdes locekle.

Kursus „Tīrības skolā” pasniegs profesionāļi, kas pārzina inovatīvākās telpu uzkopšanas tehnikas un videi draudzīgākos tīrīšanas līdzekļus. Tādējādi ikviens interesents varēs gan iemācīties vienkāršus uzkopšanas pamatprincipus, gan uzzināt atbildes uz specifiskākiem jautājumiem telpu uzkopšanas jomā.

„Sekojam līdzi pasaules tendencēm, kas nosaka – jo mazāk ķīmijas, jo labāk. Mūsdienu mājsaimniece ir draudzīga videi,” papildina B. Aneraude.

Vienlaikus ar „Tīrības skolas” atklāšanu, tika atklāts arī jaunais SOL Latvia birojs, tādēļ no Somijas Latvijā bija ieradies SOL grupas vadītājs Juhapeka Joronens (Juhapekka Joronen), kurš uzsvēra: „Ik gadu profesionālajās apmācībās piedalās 10 000 SOL darbinieku. Līdz ar jaunā biroja atklāšanu Latvijā esam nolēmuši zināšanas nodot arī citiem. Lai „Tīrības skola” kļūst par labu motivāciju mums ikvienam uzzināt vairāk par pareizu un efektīvu telpu uzkopšanu.”

Pirmā „Tīrības skolas” lekcija notiks 21. maijā plkst. 15.00 Pētersalas ielā 1, SOL Latvia biroja ēkā. Pēc pieprasījuma, turpmāk „Tīrības skola” interesentiem tiks atvērta vismaz reizi ceturksnī. Sīkāka informācija par turpmākajiem tīrības skolas pasākumiem un pieteikšanās kursiem būs atrodama interneta vietnē www.sol.lv.

Atspēkojam TOP 5 mītus par uzkopšanu:

  1. Mīts: Tīrīšanas līdzekļi jālieto tik daudz, lai kārtīgi puto.

Realitāte: Lietojot tīrīšanas līdzekļus, vienmēr jāvadās pēc to lietošanas pamācības. Visbiežāk tas nozīmē, ka tie ir jālej klāt pavisam nedaudz, un putu iztrūkums nekādā gadījumā nenozīmē, ka jūsu māja netiks iztīrīta.

  1. Mīts: Virsma nebūs tīra, ja neizmantos ķīmiju.

Realitāte: Mūsdienās ir pieejamas ļoti efektīvas mikrošķiedras lupatiņas, kuras attīra ļoti efektīvi un kurām nav neieciešams pievienot ķīmiju. Turklāt šīs lupatiņas ir lietojamas vairākkārt.

  1. Mīts: Pēc uzkopšanas virsmai jābūt redzami slapjai, tad skaidri redzams, ka virsma ir tīra.

Realitāte: Patiesībā, lai tīrāmā lupata iztīrītu viskvalitatīvāk, tai jābūt tikai viegli mitrai. Piemēram, ja grīdas tīrīšanas mops (speciālā birste) būs pārlieku slapjš, tas neveiks savas funkcijas, un grīda paliks ar svītrām un netīrumiem, jo mopā ir ieaustas mikrošķiedras, kas uzsūc netīrumus. Ja škiedras ir pilnas ar ūdeni, tajā vairs nav vietas netīrumiem, un tie vienkārši tiek izsmērēti pa virsmu.

  1. Mīts: Saburzīta vai „saņurcīta” (nevis salocīta) lupatiņa virsmu notīra vislabāk;

Realitāte: Kārtīgi salocītai lupatiņai ir daudz lielāka tīrāmā virsma, ko izmantot cīņā ar netīrumiem. Turklāt pat ar vienu mazu (40x40cm) lupatiņu ir iespējams notīrīt gandrīz visas vannasistabas virsmas.

  1. Mīts: Putekļi jāslauka, skatoties uz virsmu pret sauli.

Realitāte: Slaukot putekļus, jācenšas raudzīties no tā paša skatupunkta, kā tas tiek darīts ikdienā. Putekļi no galda jāslauka, apsēžoties krēslā.

 

 

Par SOL Latvia

SOL Latvia ir profesionāls īpašuma apsaimniekošanas un telpu uzkopšanas servisa uzņēmums no Somijas ar 20 gadu darba pieredzi Latvijā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+