×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
10. aprīlis, 2014
Drukāt

Atklāj pasaules koru olimpiādes balvu (1)

Foto: LETAFoto: LETA

LA.lv jau rakstīja, ka šovasar no 9. līdz 19. jūlijam Rīgā izskanēs plašs kormūzikas sarīkojums – Pasaules koru olimpiāde. Šodien atklāta sīkāka tās programma, kā arī tika prezentēta Olgas Šilovas veidotā balva, kuru saņems 29 uzvarētāji.

Nodibinājuma Rīga 2014 vadītāja Diāna Čivle Pasaules koru olimpiādi salīdzināja ar Dziesmu svētkiem, vienlaikus atgādinot, ka tas ir vēl daudzpusīgāks pasākums. Kā atgādināja asaules koru olimpiādē Latvijā piedalīsies 500 kori, kas ir rekords olimpiādes vēsturē, sacenšoties 29 kategorijās.

Vēl D. Čivle akcentēja, ka Pasaules koru olimpiāde nav vis viens liels koncerts, bet gan divas intensīvas nedēļas, kuru laikā risināsies vismaz simts ar kordziedāšanu saistītas norises: kā bezmaksas, tā arī maksas pasākumi gan galvaspilsētā, gan ārpus tās. “Šī ir kompleksa programma, kurā lielu lomu spēlē koru draudzīgā sacenšanās. Manuprāt, tas ir arī abu Pasaules koru olimpiādes norises daļu galvenais motīvs – tās ir desmit dažādas vietas, kur notiks konkursi, un sportiskais gars, kas parasti valda šajā pasākumā, ir ļoti rosinošs un interesants visiem,” norādīja Diāna Čivle.

Biļetes uz Pasaules koru olimpiādes maksas pasākumiem, kas bus kopumā aptuveni 40 – atklāšanas koncerts Arēnā Rīga, lielais koru kopkoncerts Mežaparkā u. c. – būs iegādājamas no 15. aprīļa “Biļešu paradīzes” kasēs. Visa Pasaules koru olimpiādes programma jau nedēļas nogalē būs pieejama PKO mājaslapā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. BLUĶIS..:(

Draugiem Facebook Twitter Google+