Horoskopi un mistika
Horoskopi

Atklāj pasauli no jauna! Horoskops 27.augustam1

Dienas noskaņa

Daudziem šī būs laimīga un harmoniska diena, kad līdztekus profesionālajai izaugsmei veiksies arī mīlestībā. Ja būsi optimistisks, tā būs “caurlaide” jebkurā vietā. Ar tādu noskaņojumu var doties kaut vai aiz trejdeviņām zemēm. Un – lai kur tu nenonāktu, visur būsi gaidīts viesis. Neignorē agrāk uzkrāto pieredzi, bet vienlaikus sāc sev atklāt pasauli no jauna.

Auns

Kosmisko faktoru ietekme šodien ļaus Aunam iegūt Fortūnas aizgādniecību teju visās dzīves jomās. No tevis paša būs atkarīgi panākumi un labklājība. Šodien izanalizē savu uzvedību, iespējams, tev pietrūkst elastīguma un diplomātijas attiecībās ar tuviniekiem, kolēģiem un priekšniecību.

Vērsis

Cilvēkiem, kuru darbs saistīts ar finansēm, iespējami interesanti lietišķie piedāvājumi. Nebaidies no jauniem projektiem, bet nevajag arī riskēt, likt likmes: šonedēļ tev neveiksies azartspēlēs.

Dvīņi

Kļūdas aprēķinos un ilūzijas var izraisīt neparedzētu finanšu ienākumu aizkavēšanos un nopietnas problēmas. Tev tuvi cilvēki sāks attiekties pret tevi ar aizdomām, pārtrauks tev uzticēties, un tu vari zaudēt atbalstu. Dienas otrajā pusē gaidāma mērena peļņa, bet tikai tajā gadījumā, ja tu izrādīsi attapību un atjautību.

Vēzis

Šodien pati ievainojamākā vietā Vēžu organismā ir mugurkauls. Šādos gadījumos nav ieteicams lietot pretsāpju medikamentus, bet pēc iespējas ātrāk vērsties pie laba masiera vai manuālā terapeita. Ne mazāk iedarbīgi Vēžiem var palīdzēt fizioterapija.

Lauva

Viedokļu un pieredzes apmaiņu var sarežģīt emocionālais saspīlējums un drošticamas informācijas trūkums. Informāciju nevajag ignorēt. Tā būs ļoti noderīga; vairākas saņemtās ziņas nākotnē kļūs par visai efektīvu ieroci pret konkurentiem.

Jaunava

Slimībai, kas parādīsies šodien, būs ass un diezgan ilgstošs ritējums, spilgti izteikta simptomātika. Jo vairāk tu saspringsi, jo vārīgāks kļūsi. Šodien ir jādzer daudz ūdens. Nav ieteicams ēst sausu pārtiku. Pastāv alerģijas un sēnīšu saslimšanas risks.

Svari

Planētu disonanse var Svariem izprovocēt spēcīgas galvassāpes, dienas gaitā var sajust paaugstinātu nervozitāti un aizkaitināmību. Vakara pusē iestāsies mierīgs periods. Atsakies no braucieniem un ceļojumiem. Esi uzmanīgs izmantojot transportu, ievēro tehniskās drošības noteikumus.

Skorpions

Šī būs laimīga un harmoniska diena, kad līdztekus profesionālajai izaugsmei veiksies arī mīlestībā. Tu gūsi jaunus iespaidus. Veiksme izgaismos ceļu ar saviem spilgtajiem stariem. Tavs aicinājums ir ne tikai valdīt, bet arī mīlēt.

Strēlnieks

Tavs optimisms kļūs par “caurlaidi” jebkurā vietā. Ar tādu noskaņojumu var doties kaut vai aiz trejdeviņām zemēm. Un – lai kur tu nenonāktu, visur būsi gaidīts viesis. Šodien sagatavojies parādīt visu savu talantu paleti – priekškars jau paceļas, un pielūdzēji gaida. Un nav svarīgi, vai tā būs daudzskaitlīga auditorija vai neliela kompānija.

Mežāzis

Daudzi Mežāži būs pilnībā koncentrējušies uz sevi. Pirmajā vietā viņiem būs savas vēlmes un idejas. Parādīsies nepiesātināma vēlme dzirdēt sev veltītus komplimentus un atzinības vārdus no mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem. Neignorē agrāk uzkrāto pieredzi, bet vienlaikus sāc sev atklāt pasauli no jauna.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Mēneša beigās ceļš uz tavu sirdi vedīs tieši caur vēderu. Tu kļūsi par gardēdi, tev parādīsies liela vēlme pēc baudām. Izmanto šo astroloģisko aspektu, lai gūtu pozitīvas emocijas un atjaunotu enerģētiku.

Zivis

Nepiemērots laiks, lai iegūtu jaunas zināšanas, informāciju, organizētu radošus vakarus un izstādes. Nav izslēgti konflikti ar tuviniekiem un kaimiņiem. Neesi uzmācīgs – diez vai tevi pienācīgi novērtēs pat tad, ja tu uzstājīgi pierādīsi savu kompetenci.

LA.lv