Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
11. novembris, 2014
Drukāt

Atklāj pastāvīgu autobusa maršrutu starp Gulbeni un Alūksni

Foto - LETAFoto - LETA

Lielā Ezera iela Alūksnē.

No pirmdienas, 10. novembra, atklāts jauns reģionālās vietējās nozīmes maršruts Nr. 5445 “Alūksne–Anna–Gulbene”. Autobuss šajā maršrutā kursēs pirmdienās un piektdienās, informē Alūksnes novada pašvaldības pārstāve Evita Aploka.

Viņa atzīmē, ka Alūksnes novada pašvaldība vairākkārt aktualizējusi jautājumu par sabiedriskā transporta satiksmi no Alūksnes uz Gulbeni, lai iedzīvotāji varētu saņemt dažādus valsts iestāžu, kā arī citus pakalpojumus, kas nav saņemami Alūksnes novadā, un tajā pašā dienā atgriezties pilsētā.

Pašvaldība savu iedzīvotāju vārdā šā gada februārī vērsās Vidzemes plānošanas reģionā ar ierosinājumu atjaunot starppilsētu maršrutu no Alūksnes uz Gulbeni. No 9. maija uz sešiem mēnešiem eksperimentālā kārtā atklāta autobusu satiksme minētajā maršrutā divas reizes nedēļā.

Sabiedriskā transporta padome nolēmusi nodrošināt sabiedriskā transporta kustību minētajā maršrutā pastāvīgi. Autobuss kursēs tāpat kā iepriekš – pirmdienās un piektdienās autobuss no Alūksnes autoostas aties plkst. 9:20, savukārt atpakaļceļā no Gulbenes autoostas uz Alūksni dosies plkst.15.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (29)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+