Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
6. janvāris, 2013
Drukāt

Atklāj piecas planētas, uz kurām var attīstīties dzīvība


planeta4

Amerikāņu zinātnieki noskaidrojuši, ka mūsu galaktikā ir aptuveni septiņas planētas, uz kurām būtu pienācīgi apstākļi, lai attīstītos dzīvība, raksta avīze “The Daily Telegraph”.

 

Pirms gada tika sākts darbs pie saraksta, kurā iekļauj tās planētas, uz kurām, iespējams, var attīstīties dzīvība. Pērn tajā bija tikai divas, taču šogad zinātnieki tām pievienojuši vēl piecas tā dēvētās ekoplanētas. Pagaidām apzināts gandrīz deviņsimt ekoplanētu, taču pavisam neliels skaits no tām ir tādas, uz kurām iespējams attīstīties dzīvībai. Šo planētu grupā iekļūst tie Visuma objekti, kuri atbilst trīs kritērijiem: to apmirdzošās zvaigznes (Zemei tā ir Saule), izstarotās enerģijas mainīgums, planētas svars un izmērs.

 

Pievienot komentāru

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (1)Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.
“Google” TOP 10 meklētākie vārdi no Latvijas (1)Tīmekļa meklēšanas vietne “Google” publiskojusi Latvijā meklētākos atslēgvārdus 2016. gadā. * pokemon go * euro 2016 * iphone 7 * eurovision 2016
Draugiem Facebook Twitter Google+