Mobilā versija
+5.6°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
6. janvāris, 2013
Drukāt

Atklāj piecas planētas, uz kurām var attīstīties dzīvība


planeta4

Amerikāņu zinātnieki noskaidrojuši, ka mūsu galaktikā ir aptuveni septiņas planētas, uz kurām būtu pienācīgi apstākļi, lai attīstītos dzīvība, raksta avīze “The Daily Telegraph”.

 

Pirms gada tika sākts darbs pie saraksta, kurā iekļauj tās planētas, uz kurām, iespējams, var attīstīties dzīvība. Pērn tajā bija tikai divas, taču šogad zinātnieki tām pievienojuši vēl piecas tā dēvētās ekoplanētas. Pagaidām apzināts gandrīz deviņsimt ekoplanētu, taču pavisam neliels skaits no tām ir tādas, uz kurām iespējams attīstīties dzīvībai. Šo planētu grupā iekļūst tie Visuma objekti, kuri atbilst trīs kritērijiem: to apmirdzošās zvaigznes (Zemei tā ir Saule), izstarotās enerģijas mainīgums, planētas svars un izmērs.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+