×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
9. aprīlis, 2015
Drukāt

Atklāj renovēto Rīgas Stradiņa universitātes korpusu

Foto: LETAFoto: LETA

Veselības ministrs Guntis Belēvičs (no labās), mācībspēki un studenti jaunajā mācību kabinetā Rīgas Stradiņa universitātes renovētajā B korpusā.

Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) ceturtdien atklāts renovētais centrālās ēkas B korpuss. Projekta laikā izremontētas telpas 2730 kvadrātmetru platībā. Papildu atjaunotajām lekciju un laboratoriju telpām, RSU ir ierīkota arī bērnu rotaļu istaba, kur augstskolas studenti un darbinieki var atstāt pieskatīšanai savas atvases.

Pirms dažiem mēnešiem renovācija pabeigta arī RSU centrālās ēkas C korpusā 425 kvadrātmetru platībā. Kopumā abu projektu realizēšanā ir ieguldīti 1,48 miljoni eiro. Remonts finansēts no RSU pašu pelnītajiem līdzekļiem. Daļa no projekta summas ir segta no “SEB bankas” piešķirtajiem kredītresursiem 585 000 eiro apjomā.

RSU rektors Jānis Gardovskis uzskata, ka centrālās ēkas jaunās un renovētās B korpusa telpas motivēs gan studentus, gan pasniedzējus nodoties mācību procesam, kā arī padarīs izglītību pieejamāku sabiedrībai. “Padomju celtnes” B korpuss ir pārtapis par eiropeisku celtni, kurā ir nomainīts viss – ventilācijas, apkures, elektroapgādes sistēmas.

B korpusa renovētajās telpās jau iekārtojusies Juridiskā fakultāte, Mācību departaments, Bioloģijas un mikrobioloģijas katedra, Valodu centrs. Rudenī šīm struktūrvienībām pievienosies arī Aroda un vides medicīnas un Humanitāro zinātņu katedras.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+