Ekonomika
Nauda

Atklāj Rīgas populārākās Ziemassvētku iepirkšanās vietas un saspringtākos laikus1

Foto: Pexels

Rīgā populārā taksometru izsaukšanas aplikācija Taxify atklāj klientu iecienītākās Ziemassvētku dāvanu iepirkšanās vietas un laikus, balstoties uz pagājušā gada datiem, informē uzņēmums.

Nav pārsteigums, ka klientu iecienīti ir tieši lielie iepirkšanās centri. Vienlaikus, dati liecina, ka Taxify klienti Rīgā svētku iepirkumus kopumā plānojuši laicīgāk kā citās Eiropas pilsētās.

Iepriekšējā gadā Ziemassvētku laikā klientu vidū populārākie iepirkšanās galamērķi bija tieši lielākie iepirkšanās centri – t/c “Spice”, t/p “Alfa”, t/c “Galerija Centrs”, t/c “Domina” un t/c “Rīga Plaza”.

Šī gada dati liecina, ka rīdzinieku populārāko iepirkšanās vietu saraksts, visticamāk, nemainīsies arī šogad.

Dati liecina, ka pērnajā gada klienti aktīvi iepirkušies no sākot no 19. decembra līdz pat 24. decembra vakaram.

Aktīvākā iepirkšanās diena bijusi tieši 20. decembrī, kas bija ceturtdiena – šajā dienā vadītāji saņēma izsaukumus uz un no tirdzniecības centriem jau sākot no 9.00 rītā līdz pat vēlam vakaram.

Turpretī intensīvākā stunda bija 21. decembra vakars pēc darba laika beigām, no plkst.19.00-20.00 kad pakalpojumus, lai dotos dāvanu medībās, izmantoja lielākais skaits klientu.

Intensīva aktivitāte bija novērojama arī sestdien un svētdien visas dienas garumā, līdz pat Ziemassvētku vakaram, kas varētu būt izskaidrojams ne tikai ar svētku vakara tuvošanos, bet arī ar nedēļas nogali, kad pirkumiem var atvēlēt vairāk.

Klientiem, kuri vēlas izvairīties no aktīvākās cilvēku plūsmas, labākā izvēle būs doties davanu pirkumos pusdienlaikā, jo mazākā aktivitāte nedēļā pirms Ziemassvētkiem novērota tieši darba dienas vidū ap 13.00-15.00.

Saistītie raksti

Zema aktivitāte novērota arī gan pirmssvētku dienas, 23.decembra, gan arī 24. decembra rīta cēlienā, mazāk izsaukumu bija arī 23. decembra vakarpusē.

Turpretī intensīvākā stunda Taxify aplikācijā abās dienās bija periodā no 17.00-18.00, un aktivitāte turpinājās arī 24. decembra vakarā, kad klienti devās iegādāt pēdējos aizmirstos pirkumus.

LA.lv