Mobilā versija
-0.5°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
25. janvāris, 2016
Drukāt

Atklāj teroristu uzbrukumu mērķus (1)

AFP/LETAAFP/LETA

Francijas militārais izlūkdienests publiskojis informāciju par septiņiem objektiem valstī, pret kuriem varētu tikt sarīkoti terorakti. Informācija iegūta, analizējot informāciju džihādistu interneta vietnēs un sociālajos medijos.

Sarakstā ir minēti septiņi objekti visā valsts teritorijā, kā arī veids, kādā uzbrukumi varētu tikt sarīkoti. Uzbrukumu vidū ir pasažieru lidmašīnu ietriekšanās augstceltnēs Parīzes biznesa rajonā, apšaude Eiropas Parlamentā Strasbūrā, kā arī terorista pašnāvnieka sarīkota eksplozija Tulūzas lidostā. Citi varbūtējo teroraktu mērķi ir Sennazēras tilts Bretaņā, Marseļas osta, Eiropas muzejs Lillē, kā arī degvielas novietnes Lionā. Parīzē izvietotā Terorisma izpētes centra vadītājs Žans Brisārs norāda, ka šo informāciju, ja tā ir ticama, vajadzētu uztvert nopietni. “Mēs iepriekš esam redzējuši, ka teroristi parasti īsteno to, ko ir rakstījuši, tādēļ ir svarīgi zināt, ko viņi raksta,” viņš teica. Brisārs norādīja, ka novembrī Parīzē notikušie terorakti, kuros tika nogalināti 130 cilvēki, ir uzskatāms koordinētu un kompleksu uzbrukumu piemērs, kas tika īstenoti vienlaikus dažādās vietās.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Junkers un pārējie ES interešu nodevēji ir jātiesā.

Zviedrijā atklās pasaulē pirmo ledus viesnīcu, kas darbosies visu gaduZviedrijā decembra vidū plānots atklāt pasaulē pirmo no ledus veidoto viesnīcu, kas darbosies visu gadu.
Draugiem Facebook Twitter Google+