Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
2. februāris, 2015
Drukāt

Atklājot centru Rīgā, sāks valsts un pašvaldību pakalpojumu centru izveidi

Foto: LETAFoto: LETA

Atklājot centru Rīgā, tiks uzsākta valsts un pašvaldības pakalpojumu centru izveide. Pirmais centrs svinīgi tiks atklāts ceturtdien, 5. februārī, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ēkā Rīgā, Talejas ielā 1, informē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM).

Valsts vienotā klientu apkalpošanas centra (VVKAC) svinīgajā atklāšanā piedalīsies Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V), vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (NA), labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS), VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone, kā arī citu iesaistīto valsts iestāžu darbinieki un nevalstisko organizāciju pārstāvji.

Pasākuma laikā klātesošie tiks iepazīstināti ar šajā centrā pieejamajiem valsts iestāžu pakalpojumiem un VPVKAC tīkla izveides koncepciju visā Latvijā.

Jau vēstīts, ka valdība šā gada janvāra sākumā atbalstīja VARAM priekšlikumu par vienoto valsts un pašvaldību pakalpojumu centru izveidi visā Latvijā.

Klientu apkalpošanas centri darbosies saskaņā ar “vienas pieturas aģentūras” principu. Tajos iedzīvotājiem un uzņēmējiem vienuviet būs pieejami gan pašvaldības, gan pieprasītāko septiņu valsts pārvaldes iestāžu pakalpojumi: VID, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Nodarbinātības valsts aģentūras, Uzņēmumu reģistra, Valsts zemes dienesta un Lauku atbalsta dienesta.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+