×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
2. decembris, 2014
Drukāt

Atklājot Laimas Mīlestības mājiņu, aicina palīdzēt piepildīt Latvijas daudzbērnu ģimeņu bērnu sapņus

Foto - LETAFoto - LETA

Jau trešo gadu pēc kārtas, Ziemassvētku laikā, saldumu ražotājs Laima, atklājot Laimas Mīlestības un sirds siltuma mājiņu, aicina sabiedrību piedalīties labdarības akcijā un kopā piepildīt Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu sapņus par Ziemassvētku dāvanām, kuras pašas ģimenes nevar atļauties. Saldumu ražotājs Laima sadarbībā ar biedrību Ascendum aicina līdzcilvēkus apmeklēt Laimas Mīlestības un sirds siltuma mājiņu pie Laimas pulksteņa un kopā piepildīt 500 Latvijas daudzbērnu ģimeņu bērnu sapņus, sarūpējot Ziemassvētku dāvanas. Pateicoties līdzcilvēku sirds dāsnumam un sabiedrības atbalstam, šo gadu laikā Ziemassvētku brīnums sarūpēts jau vairāk nekā 700 bērniem no daudzbērnu ģimenēm visā Latvijā.

Laimas Mīlestības un sirds siltuma mājiņu var apmeklēt ikviens un ar gaišām domām paveikt labu darbu, izvēloties bērnu veidotu kartīti un palīdzot īstenot maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu kvēlākos sapņus. Laimas Mīlestības un sirds siltuma mājiņā ikviens tiek sagaidīts ar siltu smaidu un pacienāts ar gardajām Laimas piparkūkām, šokolādes konfektēm un karsto dzērienu.

Maija Brūkle, Laimas zīmola vadītāja: “Ziemassvētku laiks ir īpašs brīnumu laiks, kad mēs katrs noticam brīnumam un klusībā ceram, ka piepildīsies mūsu viskvēlākie sapņi. Šajā laikā mēs daudz biežāk domājam gaišas domas un darām labus darbus, dāvājot mīlestību un atbalstot līdzcilvēkus. Kopš 2012. gada mēs visi kopā  – Laima ar līdzcilvēku atbalstu  – esam palīdzējuši vairāk nekā 700 daudzbērnu ģimeņu bērniem. Arī šogad visi kopā mēs varam palīdzēt piepildīt bērniņu sapņus, atnākot uz Laimas Mīlestības mājiņu, sniegt atbalstu un izvēlēties daudzbērnu ģimeņu bērnu zīmētās kartītes un sarūpēt dāvaniņu, pēc kuras mazā sirsniņa visvairāk ilgojas.”

Eva Ikstena-Strapcāne, biedrības Ascendum valdes locekle: “Biedrība Ascendum otro gadu sadarbojas ar saldumu fabriku Laima, rūpējoties, lai reģionu bērniem no maznodrošinātām ģimenēm īstenotu Ziemassvētku sapni! Pagājušogad akcijas ietvaros dāvanas saņēma 400 bērnu. Šogad ir uzrunāti jau 500 bērni no vienpadsmit Zemgales un Latgales novadiem. Biedrības Ascendum birojā katrs esam izvēlējušies pa vēstulītei, lai arī personiski iegādātos kāda bērna ilgi gaidītu mantu – enciklopēdiju, lelli, velosipēdu vai konstruktoru – kuru ģimene nevar atļauties. Aicinām visus nākt uz Laimas Mīlestības un sirds siltuma mājiņu un atbalstīt Latvijas bērnus!”

Pirmo Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu veidoto kartīti no Laimas Mīlestības un sirds siltuma mājiņas brīnumu egles paņems Sindijas un Guntara Meluškānu ģimene, kas paši audzina četrus bērnus. Viņi, rādot piemēru citiem, šogad nolēmuši palīdzēt trim bērniņiem, sarūpējot Ziemassvētku dāvanu, pēc kā ilgojas mazās bērnu sirsniņas.

Sindija Meluškāne, žurnāla Mans mazais galvenā redaktore: “Mūsu ģimeni uzrunāja tas, ka šajā projektā atbalsts ir ļoti personisks. Katram ir iespēja izdarīt labu darbu un sarūpēt Ziemassvētku dāvaniņu pēc savām iespējām tieši tam bērniņam, kurš to patiešām novērtēs. Es nenoliegšu, ka, iepazīstoties ar bērnu vēlmēm, ko bērni atklājuši pašu gatavotās svētku kartītēs, bija arī mazliet skumji. Ir bērni, kuri kā Ziemassvētku dāvanu vēlas to, kam vajadzētu būt pašsaprotamam – rakstāmpiederumi un burtnīcas, ziemas šalle un cimdi… Mēs neesam tik trūcīga valsts, lai kādam bērnam būtu Ziemassvētkos jālūdz šādas lietas… Ceru, ka sabiedrības līdzdalība arī šogad būs augsta un visi bērniņi, kas ir veidojuši šīs kartītes, sagaidīs savu svētku brīnumu kārotās dāvaniņas veidā.”

• Pirmoreiz Laimas Mīlestības un sirds siltuma mājiņa tika atklāta 2012. gada decembrī Vecrīgā pie leģendārā Laimas pulksteņa. Tradicionāli Laimas Mīlestības un sirds siltuma mājiņā tiek atklāta arī Ziemassvētku brīnumu egle, ko rotā Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu paštaisītas svētku kartītes – tajās atklātas bērnu kvēlākās vēlmes par Ziemassvētku dāvanām šajos svētkos, kuras pati ģimene nevar atļauties. Ikviens var radīt svētku brīnumu – paņemt vienu no bērnu veidotām kartītēm, sarūpēt šo dāvanu un nogādāt to Laimas Mīlestības un sirds siltuma mājiņā. Dāvana pēc tam sadarbībā ar Ascendum tiks aizgādāta konkrētajai ģimenei.

• Labdarības akcija Laimas Mīlestības un sirds siltuma mājiņā pie Laimas pulksteņa Rīgā norisināsies no 2014. gada 30. novembra līdz 2015. gada 8. janvārim.

• Vadošais Latvijas saldumu ražotājs Laima ir leģendārs nacionāla mēroga vietējais uzņēmums, kas nākamgad atzīmēs 145 gadu uzņēmuma pastāvēšanas jubileju. AS Laima ir vienīgais šokolādes un pazīstamākais saldumu ražotājs Baltijā, kurā šokolādi ražo no kakao pupiņām. Šo ražošanas metodi 1870. gadā ieviesa fabrikas dibinātājs Teodors Rigerts.

• Saldumu ražotājs AS Laima daudzus gadus pēc kārtas ir to uzņēmumu vidū, kuri saņem godalgas par vislabāko reputāciju mūsu valstī. Latvijā saražoto produkciju uzņēmums šobrīd eksportē uz 37 pasaules valstīm; Laimas produkti nes Latvijas vārdu pasaulē, un tie ir saņēmuši daudzas augstākās godalgas starptautiskajās izstādēs.

• AS Laima, tāpat arī AS Staburadze, AS Gutta, SIA Staburadzes konditoreja, SIA Saldumu tirdzniecība un SIA NP Logistics ir SIA NP Foods grupas uzņēmumi. SIA NP Foods grupas uzņēmumi ir vieni no Latvijas lielākajiem darba devējiem un nodokļu maksātājiem.

Vairāk informācijas par uzņēmumu www.laima.lv, seko līdzi jaunumiem Draugiem.lv, Facebook.comun Twitter.com.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+